close icon
page-title
Czerwona jaskółka
Czerwona jaskółka

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Red Sparrow
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Węgry, Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Chernin Entertainment

Czerwona jaskółka • Cały film • Online PL • Za darmo

star6.5
5768Ocen
date2018
loader

Czerwona jaskółka Recenzje

 • avatar

  SeriesSorcerer

  |13 godziny temu
  Poza pięknymi widokami, szkoda czasu.
 • avatar

  ShowtimeShawty

  |8 dni temu
  Jak dla mnie film całkiem niezły, może nie urywa zadka,ale uczy miłości i szacunku do rodzica,a bądźmy szczerzy młodzi teraz nie wiedzą co to "szacunek"
 • avatar

  FlickFlair

  |8 dni temu
  ktoś zna imie aktorki ze sklepu? 🥵
 • avatar

  Bacha

  |9 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  FlickFanatic

  |11 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  ThrillerMaster

  |13 dni temu
  Nie zawiódł, solidna dawka emocji
 • avatar

  BlockbusterBuddy

  |14 dni temu
  dobryyyy

Czerwona jaskółka Obsada

Czerwona jaskółka Trailer

Spis treści

Jak potoczyła się fabuła Czerwonej jaskółki?

Czerwona jaskółka to trzymający w napięciu thriller szpiegowski oparty na bestsellerowej powieści byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. Fabuła przedstawia losy Dominiki Egorowej, byłej primabalerina, zmuszonej do zostania "jaskółką" - specjalnie wyszkoloną uwodzicielką pracującą dla rosyjskich służb specjalnych. Podczas surowego treningu uczy się wykorzystywać swoje ciało jako broń i robi wszystko, by zachować własną tożsamość w obliczu systemu zaprzeczającego ludzkiej godności.

Egorowa odnosi sukces i staje się cennym nabytkiem dla swoich przełożonych. Jej pierwszym zadaniem jest zinfiltrowanie agenta CIA, Nate'a Nasha, który prowadzi tajną operację w rosyjskim wywiadzie. Oboje młodzi agenci wpadają w sidła namiętności i kłamstw, co zagraża ich karierom, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw. Film Cały film Czerwona jaskółka online za darmo doskonale przedstawia skomplikowaną relację między tymi dwiema postaciami na tle szpiegowskich igrzysk.

W miarę rozwoju fabuły Czerwona jaskółka online z lektorem, Dominika musi zadecydować, komu pozostać wierna - swojemu krajowi czy wspólnemu uczuciu do Nasha. Emocjonujące zwroty akcji i zaskakujące odkrycia czynią z tej ekranizacji wciągającą opowieść szpiegowską pełną suspensu, namiętności i zdrady. Cały film Czerwona jaskółka z napisami za darmo na najwyższym poziomie łączy elementy thrillera szpiegowskiego z wątkiem romantycznym.

Image Czerwona jaskółka film online

Jaki był budżet i dochody Czerwonej jaskółki?

Czerwona jaskółka to hollywoodzka superprodukcja oparta na materiale źródłowym o wysokim potencjale kinowym. Budżet filmu wyniósł imponujące 69 milionów dolarów, dzięki czemu twórcy mogli oddać na ekranie rozmach szpiegowskiej intrygi dziejącej się w Rosji i w innych lokacjach na świecie. Producentem obrazu było cenione studio Chernin Entertainment, a prawa do ekranizacji powieści o "jaskółce" kosztowały kilka milionów dolarów.

Dzięki gwiazdorskiej obsadzie z Jennifer Lawrence i Joelem Edgertonem na czele, a także zapowiadanemu jako trzymający w napięciu thrillerowi szpiegowskiemu z wątkiem romansowym, Czerwona jaskółka cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród widzów na całym świecie. Według szacunków, dochody z kin na całym świecie wyniosły ponad 140 milionów dolarów, co uczyniło film komercyjnym sukcesem, chociaż nie aż tak wielkim jak oczekiwano.

Z perspektywy czasu widać, że budżet produkcji został w pełni zwrócony, a nawet osiągnięto zyski, choć niewspółmiernie niższe niż w przypadku niektórych innych hollywoodzkich hitów. Mimo to Czerwoną jaskółkę można uznać za sukces finansowy, który udowodnił, że historie szpiegowskie nadal cieszą się dużą popularnością wśród widzów. Chętni na obejrzenie Cały film Czerwona jaskółka online za darmo z lektorem na zenu.pl i innych platformach mają obecnie wiele możliwości.

Gdzie obejrzeć Czerwona jaskółka cały film za darmo?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć Czerwona jaskółka cały film za darmo, to jest kilka możliwości. Jedną z opcji jest legalna platforma streamingowa zenu.pl, na której Czerwona jaskółka online jest dostępna zarówno z lektorem, jak i napisami w języku polskim. Warto skorzystać z tej opcji, gdyż serwis zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz komfort legalnego i bezpiecznego oglądania.

Kolejną możliwością obejrzenia Czerwonej jaskółki za darmo jest poczekanie na jej emisję w telewizji. Filmy tej klasy często po pewnym czasie trafiają na antenę stacji telewizyjnych, dzięki czemu możemy je obejrzeć bez żadnych opłat. Bądźcie jednak cierpliwi, bo w przypadku tak świeżego hitu premiera telewizyjna może nastąpić dopiero za kilka miesięcy lub nawet rok od premiery kinowej.

Ostatnią drogą jest znalezienie Czerwonej jaskółki na nielegalnych stronach udostępniających filmy. Jednak stanowczo odradzamy korzystanie z nich, gdyż jest to nielegalne, a sam film może być obciążony wirusami lub w słabej jakości. Bezpieczniejszą i wygodniejszą alternatywą jest po prostu skorzystanie z płatnej opcji wypożyczenia lub zakupu na zenu.pl czy innej legalnej platformie VOD. Dzięki temu wspieramy twórców i możemy cieszyć się wysoką jakością obrazu i dźwięku.

Kto wyreżyserował film Czerwona jaskółka?

Czerwona jaskółka to kolejny wartościowy film przygotowany przez utalentowanego reżysera Francisa Lawrence'a. Znany m.in. z takich produkcji jak "Ja się zastrzelę", "Woda dla słoni" czy część serii "Igrzyska śmierci", Lawrence ma na koncie ciekawe dzieła z różnych gatunków. Przy Czerwonej jaskółce online z lektorem pl odpowiadał za przełożenie bestsellerowej powieści szpiegowskiej na język kina.

Reżyser ściśle współpracował ze scenarzystą Justinem Haythe'em, aby jak najwierniej oddać fabułę książki autorstwa byłego agenta CIA. Duże wyzwanie stanowiło sportretowanie rosyjskich służb specjalnych i ich skomplikowanych operacji, dlatego cały proces produkcyjny był starannie przygotowywany. Oprócz znakomitej gry aktorskiej, Lawrence dołożył wszelkich starań, by oddać realia szpiegowskiego świata i trzymającego w napięciu thrillera.

Dzięki swojemu doświadczeniu i zręcznemu wykorzystaniu znacznego budżetu, twórcy Cały film Czerwona jaskółka online za darmo byli w stanie zapewnić wysoką jakość produkcji. Warto podkreślić, że obraz Lawrence'a zbierał przychylne recenzje za sprawną realizację, dbałość o detale i wciągającą historię. To kolejny udany projekt na koncie tego cenionego reżysera.

Image Czerwona jaskółka 2018

Jakie są opinie recenzentów o filmie Czerwona jaskółka?

Czerwona jaskółka, thriller szpiegowski oparty na powieści byłego agenta CIA, zebrał dość przychylne recenzje krytyków filmowych. Chwalono przede wszystkim poziom realizacji technicznej, doskonałą grę aktorską gwiazd oraz wierność wobec materiału źródłowego. Recenzenci pozytywnie ocenili również zręczne oddanie specyficznej atmosfery szpiegowskiego świata w wydaniu rosyjskich służb.

Krytycy doceniali także sprawną reżyserię Francisa Lawrence'a, który potrafił nadać odpowiednią dynamikę wydarzeniom i utrzymać widza w napięciu przez cały seans. Jednocześnie chwalono ciekawe rozwinięcie wątku romantycznego między głównymi bohaterami, który nadawał opowieści bardziej wielowymiarowy charakter. Czerwona jaskółka z napisami pl okazała się intrygującym filmem łączącym w sobie elementy thrillera, romansu i szpiegowskiej intrygi.

Podstawową zarzutem recenzentów Czerwona jaskółka z lektorem był jednak fakt, że czasem akcja potrafiła zwolnić i odstawać od typowych klisz gatunkowych. Niektórzy krytycy narzekali też na zbyt długi czas projekcji wynoszący ponad 2 godziny. Ogólnie jednak Czerwoną jaskółkę można uznać za udaną, chwaloną przez specjalistów ekranizację porywającego materiału źródłowego oraz dobrze rozrywkę dla miłośników tego typu historii.

Kto zagrał główne role w Czerwonej jaskółce?

W rolach głównych w Czerwonej jaskółce oglądamy największe gwiazdy Hollywood - Jennifer Lawrence i Joela Edgertona. Laureatka Oscara Jennifer Lawrence wciela się w Dominikę Egorowę, byłą primabalerinę zmuszoną do pracy jako "jaskółka" dla rosyjskich służb specjalnych. Aktorka w przekonujący sposób ukazuje przemiany swojej bohaterki, której ciało staje się bronią, a życie naznaczone zostaje zdradą i spiskami.

Partnerem Lawrence'a jest znany z takich filmów jak "Wielki Gatsby" czy "Wyklęty" aktor Joel Edgerton. W thrillerze Czerwona jaskółka online wciela się w postać Nate'a Nasha, agenta CIA, który wpada w sieć namiętności i kłamstw zastawioną przez Egorowę. Edgerton świetnie oddaje rozterki i dylematy swojego bohatera rozrywanego między uczucie do kobiety a obowiązki wobec kraju.

W rolach drugoplanowych występują również znani aktorzy jak Jeremy Irons, Charlotte Rampling, Mary-Louise Parker i Matthias Schoenaerts. Twórcy Cały film Czerwona jaskółka za darmo na zenu.pl zadbali o obsadzenie zarówno wiodących, jak i mniejszych postaci przez rozpoznawalne i cenione nazwiska. To dodaje realności i wiarygodności całej historii szpiegowskiej przeplatającej się z wątkiem romantycznym.

Podsumowanie

Czerwona jaskółka to trzymający w napięciu thriller szpiegowski z gwiazdorską obsadą, zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści byłego agenta CIA. Ta hollywoodzka superprodukcja zachwyca rozmachem, wciągającą fabułą oraz fascynującym wglądem w działanie rosyjskich służb specjalnych. Historia uwodzicielskiej agentki, która wpada w sidła namiętności do oficera CIA, łączy elementy thrillera, romansu i kina szpiegowskiego w porywający sposób.

Film został wyreżyserowany przez cenionego Francisa Lawrence'a i zebrał przychylne recenzje krytyków. Głośno rozpisywano się o znakomitej grze Jennifer Lawrence i Joela Edgertona, sprawnej realizacji oraz wierności wobec literackiego oryginału. Czerwona jaskółka to must-see dla miłośników wciągających historii szpiegowskich przeplatanych wątkiem uczuciowym. Chcąc obejrzeć ten film legalnie i w dobrej jakości, możesz skorzystać m.in. z platformy zenu.pl.

Podobne filmy do Czerwona jaskółka

Andrzej Wanda

Andrzej Wanda

Witajcie, kinomaniacy! Jestem głosem za kulisami tego filmowego imperium, kapitanem okrętu przez pryzmat ekranów i kamer. Moje DNA tkwi w każdej recenzji, analizie, w każdym pikselu strony. Z pasją eksploruję światy filmowe, od klasyki po najnowsze hity, kształtując przestrzeń, gdzie cineastyczne dusze mogą się spotkać i dyskutować. Tutaj, emocje to waluta, a kreatywność - bohater. Zapraszam Was do mojego magicznego uniwersum, gdzie każdy obraz to podróż, a każdy dialog - nowa przygoda. Przygotujcie się na przeżycie kinowej ekstazy!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 5768

Udostępnij