close icon
page-title
Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One
Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Paramount

Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One • Cały film • Online PL • Za darmo

star7.6
3371Ocen
date2023
date2h 44m

Skomentuj

 • avatar

  SeriesSorcerer

  |15 godziny temu
  Poza pięknymi widokami, szkoda czasu.
 • avatar

  ThrillerMaster

  |6 dni temu
  Nie zawiódł, solidna dawka emocji
 • avatar

  FlickFlair

  |6 dni temu
  ktoś zna imie aktorki ze sklepu? 🥵
 • avatar

  Bacha

  |7 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  ShowtimeShawty

  |10 dni temu
  Jak dla mnie film całkiem niezły, może nie urywa zadka,ale uczy miłości i szacunku do rodzica,a bądźmy szczerzy młodzi teraz nie wiedzą co to "szacunek"
 • avatar

  BlockbusterBuddy

  |11 dni temu
  dobryyyy

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Gdzie obejrzeć najnowszą część Mission: Impossible z Tomem Cruise'em?

Najnowsza, siódma już część przygód agenta Ethan'a Hunt'a w wykonaniu Toma Cruise'a - Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One - trafiła właśnie do kin. Fani serii z niecierpliwością wyczekiwali na kolejną odsłonę losów utalentowanego agenta IMF, który po raz kolejny musi stawić czoła niebezpiecznym przeciwnikom.

Film można obejrzeć oczywiście w tradycyjny sposób - udając się do kina. Seansów jest sporo, więc z pewnością każdy znajdzie dogodny termin. Poza tym, ten typ akcyjnej produkcji najlepiej ogląda się na dużym ekranie, aby wczuć się w klimat i adrenalinę.

Jednak dla tych, którzy wolą obejrzeć nowego Mission: Impossible w domowym zaciszu, jest oczywiście taka możliwość. Film pojawił się już na popularnych platformach VOD, więc można go obejrzeć online. Oprócz wygody, ta opcja daje też elastyczność - seans można zatrzymać, cofnąć i obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie.

Jakie są opinie krytyków o fabule Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One?

Siódma odsłona przygód agenta Hunt'a spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno wśród widzów, jak i recenzentów. Krytycy chwalą dynamiczną akcję, widowiskowe sceny walk i pościgów oraz doskonałą grę aktorską Toma Cruise'a, który wciela się w głównego bohatera od samego początku istnienia serii.

W opinii wielu recenzentów, twórcom udało się w Dead Reckoning zachować klimat i charakter poprzednich części, a jednocześnie dodać nowe elementy fabuły i świeżości. Podkreślają, że scenariusz jest dobrze napisany, a historia wciąga i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty seansu.

Chwalony jest również reżyser Christopher McQuarrie, który potrafił stworzyć spójną i sensowną całość. Krytycy doceniają dobrą realizację i montaż, które dynamizują akcję. Ogólny konsensus jest taki, że Dead Reckoning to godny następca wcześniejszych części i doskonała propozycja dla fanów serii.

Którzy aktorzy wystąpią w nadchodzącej produkcji z serii Mission: Impossible?

W najnowszej odsłonie przygód agenta Ethan'a Hunt'a w rolę głównego bohatera wciela się po raz kolejny Tom Cruise. Towarzyszą mu m.in. Ving Rhames jako Luther Stickell, Simon Pegg jako Benji Dunn czy Rebecca Ferguson jako Ilsa Faust.

W Dead Reckoning pojawiają się także nowe twarze. W obsadzie znaleźli się m.in. Hayley Atwell, znana z serialu Agentka Carter oraz Esai Morales, który gra nowego antagonistę. Nie zabrakło również Henry'ego Czerny'ego jako Eugene'a Kittridge'a, którego widzowie pamiętają z pierwszej części serii z 1996 roku.

Zapowiadana jest również kolejna część zatytułowana Mission: Impossible - Dead Reckoning Part Two, która trafi do kin latem 2024 roku. W niej również powrócą gwiazdy znane z poprzednich odsłon, więc fani mogą liczyć na kontynuację przygód ulubionych bohaterów.

Dlaczego warto obejrzeć kolejną część przygód Ethan'a Hunt'a w kinach?

Mission: Impossible od lat jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych serii filmów akcji. Każda kolejna część przynosi wciągającą historię, widowiskowe sceny kaskaderskie, efekty specjalne na najwyższym poziomie i oczywiście świetną rolę Toma Cruise'a, który wciela się w agenta Hunt'a od samego początku.

Najnowsza odsłona - Dead Reckoning - zachowuje wszystkie te elementy, dzięki czemu seans dostarcza niepowtarzalnych wrażeń. Dodatkowym atutem jest fakt, że po raz kolejny za reżyserię odpowiada Christopher McQuarrie, który udowodnił już, że potrafi stworzyć świetny film akcji z tej serii.

Ogólnie rzecz biorąc, Misja: Impossible to pozycja obowiązkowa dla każdego fana sensacyjnego kina. Najnowsza odsłona zdecydowanie nie zawiedzie - dostarczy emocji i adrenaliny od pierwszej do ostatniej minuty!

Kiedy można spodziewać się premiery filmu Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One?

Premiera siódmej części przygód agenta Hunt'a - Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One - miała już miejsce 7 lipca 2023 roku. Od tego momentu film jest dostępny zarówno w kinach, jak i na platformach VOD.

Kolejna, ósma odsłona serii zatytułowana Mission: Impossible - Dead Reckoning Part Two ma trafić na ekrany kin 28 czerwca 2024 roku. Fani mają więc zapewnioną dawkę emocji i akcji z udziałem Toma Cruise'a jeszcze przez ponad rok.

Przy tak dużej popularności i uznaniu, jakim cieszy się seria Mission: Impossible, można się spodziewać, że na kolejnych częściach się nie skończy. Ethan Hunt z pewnością jeszcze nie raz powróci, aby w spektakularny sposób uratować świat przed zagładą.

10 Podobnych Filmów

Andrzej Wanda

Andrzej Wanda

Witajcie, kinomaniacy! Jestem głosem za kulisami tego filmowego imperium, kapitanem okrętu przez pryzmat ekranów i kamer. Moje DNA tkwi w każdej recenzji, analizie, w każdym pikselu strony. Z pasją eksploruję światy filmowe, od klasyki po najnowsze hity, kształtując przestrzeń, gdzie cineastyczne dusze mogą się spotkać i dyskutować. Tutaj, emocje to waluta, a kreatywność - bohater. Zapraszam Was do mojego magicznego uniwersum, gdzie każdy obraz to podróż, a każdy dialog - nowa przygoda. Przygotujcie się na przeżycie kinowej ekstazy!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 3371

Udostępnij