close icon
page-title
Nie otwieraj oczu
Nie otwieraj oczu

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Bird Box
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Bluegrass Films

Nie otwieraj oczu • Cały film • Online - Zenu.cc

star6.8
9565Ocen
date2018
date2h 04m

Skomentuj

 • avatar

  ShowtimeShawty

  |15 godziny temu
  Jak dla mnie film całkiem niezły, może nie urywa zadka,ale uczy miłości i szacunku do rodzica,a bądźmy szczerzy młodzi teraz nie wiedzą co to "szacunek"
 • avatar

  BlockbusterBuddy

  |6 dni temu
  dobryyyy
 • avatar

  SeriesSorcerer

  |6 dni temu
  Poza pięknymi widokami, szkoda czasu.
 • avatar

  FlickFlair

  |8 dni temu
  ktoś zna imie aktorki ze sklepu? 🥵
 • avatar

  Bacha

  |12 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  ThrillerMaster

  |14 dni temu
  Nie zawiódł, solidna dawka emocji

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Gdzie obejrzeć film Nie Otwieraj Oczu? Recenzje internautów

Film Nie Otwieraj Oczu to polski dramat psychologiczny z 2018 roku w reżyserii Radosława Dunaszewskiego. Produkcja ta zebrała bardzo pozytywne recenzje od widzów, przede wszystkim za wciągającą fabułę i doskonałą grę aktorów. Gdzie więc można obejrzeć ten hitowy tytuł?

Nie Otwieraj Oczu dostępny jest obecnie na kilku popularnych platformach streamingowych. Jeśli posiadasz abonament Netflix, z pewnością znajdziesz ten film w bibliotece serwisu. Również użytkownicy HBO Max nie powinni mieć problemu z dostępem do produkcji. Film można także wypożyczyć na iTunes lub Google Play. Niestety na chwilę obecną nie jest on dostępny w polskich telewizjach ani kinach.

Co sądzą o filmie Nie Otwieraj Oczu sami widzowie? W serwisie Filmweb produkcja ta uzyskała bardzo wysoką ocenę 7,9/10, a na portalu IMDb - 7,8/10. Internauci chwalą mocną fabułę, która wciąga i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Doceniają również świetne aktorstwo Agaty Buzek oraz Cezarego Pazury w rolach głównych. Jeśli więc szukasz mocnych wrażeń, koniecznie sprawdź ten film!

Nie otwieraj oczu

Bez limitu i za darmo - jak oglądać film Nie Otwieraj Oczu online?

Mimo dużej popularności, film Nie Otwieraj Oczu nie jest emitowany obecnie w polskich telewizjach. Gdzie więc można obejrzeć tę głośną produkcję całkowicie legalnie, bez limitów i zupełnie za darmo?

Jedną z opcji jest skorzystanie z darmowego trialu na platformach takich jak Netflix czy HBO Max. Pozwala to na obejrzenie filmu bez ponoszenia kosztów przez okres próbny, zazwyczaj 7 lub 30 dni. Należy jednak pamiętać o wyłączeniu subskrypcji przed końcem trialu.

Kolejna możliwość to skorzystanie z niektórych portali streamingowych udostępniających filmy zupełnie za darmo. Trzeba jednak uważać na wyskakujące reklamy i wtyczki. Bezpieczniejszą opcją są strony takie jak Cda.pl czy Filiser.pl, gdzie można obejrzeć Nie Otwieraj Oczu online po odtworzeniu kilku reklam przed seansem.

Ostatecznie warto sprawdzić w bibliotekach - większość z nich posiada dział z filmami na DVD, które można wypożyczyć całkowicie za darmo na określony czas. To najbardziej opłacalna opcja, jeśli nie chcemy płacić za streaming.

Najlepsze cytaty z filmu Nie Otwieraj Oczu - poznaj fabułę produkcji

Film Nie Otwieraj Oczu przedstawia mroczną historię młodej Kazimiery, która po stracie całej rodziny trafia do tajemniczej placówki prowadzonej przez siostry zakonne. Tam zaczyna doświadczać dziwnych wizji i halucynacji, zastanawiając się, co jest snem, a co jawą. Poniżej przedstawiamy najlepsze cytaty z tej produkcji.

„Nie pozwól, by twoje oczy zostały otwarte. Inaczej już nigdy ich nie zamkniesz.” - Siostra Salomea

„Zamknij oczy, Kazimiero. To tylko zły sen.” - Siostra Salomea

„Wszystko będzie dobrze. Tylko nie otwieraj oczu.” - Siostra Salomea

„Nie wiem już, co jest prawdą, a co snem...” - Kazimiera

„Dlaczego mi to robicie?! Chcę się obudzić!” - Kazimiera

Te przejmujące słowa doskonale oddają klimat produkcji i intrygującą fabułę, w której granica między jawą a snem się zaciera. Film z pewnością dostarcza mocnych emocji i zostawia widza w niepewności co do losów bohaterki. Gorąco polecamy! Nie otwieraj oczu

Aktorzy w filmie Nie Otwieraj Oczu - obsada i recenzje ich gry

Jednym z najmocniejszych punktów filmu Nie Otwieraj Oczu jest świetna gra aktorska. W rolę zagubionej Kazimiery wcieliła się utalentowana Agata Buzek. Jej kreacja zebrała same pozytywne recenzje za przekazanie emocji i wewnętrznych rozterek bohaterki. Równie mocne wrażenie zrobiła Małgorzata Kożuchowska jako tajemnicza Siostra Salomea.

Cezary Pazura jak zawsze spisał się znakomicie w roli Ciotki Kazimiery, dodając produkcji nutę ciepła i złagodzenia napięcia. W obsadzie znaleźli się również: Maja Ostaszewska, Witold Dębicki, Mirosław Zbrojewicz i Barbara Kurzaj. Każdy z aktorów wniósł ogromny wkład w sukces filmu.

Krytycy doceniają grę całej obsady, ale to przede wszystkim rola Agaty Buzek spotkała się z uznaniem. Aktorka zagrała niezwykle przekonująco i pozwoliła widzom wczuć się w położenie i udrękę Kazimiery. Jej kreacja aktorska to zdecydowanie jeden z najmocniejszych punktów tej produkcji.

Dlaczego warto obejrzeć film Nie Otwieraj Oczu? Opinie widzów

Film Nie Otwieraj Oczu zebrał przeważnie bardzo entuzjastyczne recenzje od widzów. Co takiego mają do zaoferowania twórcy tej produkcji?

 • Wciągająca, trzymająca w napięciu fabuła pełna zwrotów akcji
 • Intrygująca historia, która zachęca do interpretacji i zastanowienia
 • Świetne aktorstwo, zwłaszcza rola Agaty Buzek
 • Mroczny, przejmujący klimat budowany muzyką i zdjęciami
 • Interesująca analiza ludzkiej psychiki i słabości umysłu

Większość widzów podkreśla, że film wciągnął ich w swoją historię i trzymał w napięciu od początku do końca. Produkcję polecają miłośnikom kina psychologicznego i tym, którzy lubią być zaskakiwani fabułą. Mocne kreacje aktorskie to kolejny powód, aby dać szansę temu tytułowi.

Film Nie Otwieraj Oczu - najciekawsze sceny i zwroty akcji

Film Nie Otwieraj Oczu charakteryzuje się fabułą pełną niespodziewanych momentów, które wpływają na przebieg historii. Jakie są najciekawsze sceny i zwroty akcji w tej produkcji?

Już początek wprowadza widza w klimat, kiedy Kazimiera budzi się w tajemniczej placówce bez wiedzy, w jaki sposób się tam znalazła. Kolejne sceny pokazują dziwne rytuały sióstr, które zdają się ukrywać mroczną tajemnicę.

Napięcie narasta, gdy bohaterka zaczyna widzieć makabryczne wizje, lecz nie jest pewna, czy są one snem, czy mają miejsce naprawdę. Kluczowym momentem jest odkrycie przez Kazimierę prawdy o placówce i konfrontacja z siostrami.

Wstrząsający finał produkcji pokazuje desperacką próbę ucieczki głównej bohaterki przed przerażającą prawdą, którą odkryła. Te sceny bez wątpienia na długo zostają w pamięci widzów i potwierdzają wysoki poziom filmu.

10 Podobnych Filmów

Andrzej Wanda

Andrzej Wanda

Witajcie, kinomaniacy! Jestem głosem za kulisami tego filmowego imperium, kapitanem okrętu przez pryzmat ekranów i kamer. Moje DNA tkwi w każdej recenzji, analizie, w każdym pikselu strony. Z pasją eksploruję światy filmowe, od klasyki po najnowsze hity, kształtując przestrzeń, gdzie cineastyczne dusze mogą się spotkać i dyskutować. Tutaj, emocje to waluta, a kreatywność - bohater. Zapraszam Was do mojego magicznego uniwersum, gdzie każdy obraz to podróż, a każdy dialog - nowa przygoda. Przygotujcie się na przeżycie kinowej ekstazy!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 9565

Udostępnij