close icon
page-title
Oczy Szeroko Zamknięte
Oczy Szeroko Zamknięte

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Eyes Wide Shut
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Warner Bros. Pictures

Oczy Szeroko Zamknięte • Cały film • Online - Zenu.cc

star7.5
5886Ocen
date1999
date2h 39m

Skomentuj

 • avatar

  FlickFanatic

  |4 godziny temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  ThrillerMaster

  |4 dni temu
  Nie zawiódł, solidna dawka emocji
 • avatar

  ShowtimeShawty

  |6 dni temu
  Jak dla mnie film całkiem niezły, może nie urywa zadka,ale uczy miłości i szacunku do rodzica,a bądźmy szczerzy młodzi teraz nie wiedzą co to "szacunek"
 • avatar

  SerialowaZuza

  |8 dni temu
  XD dla ludzi co nie czają jak oglądać i tylko narzekają
 • avatar

  BlockbusterBuddy

  |8 dni temu
  dobryyyy
 • avatar

  BoczekBambo

  |8 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym
 • avatar

  Bacha

  |10 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  RetroReels

  |13 dni temu
  Ludzie którzy mają problem z odpaleniem streama = 🤓

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Jaki jest erotyczny sekret Billa Harforda?

Oczy Szeroko Zamknięte to kultowy film Stanleya Kubricka z 1999 roku, który przedstawia erotyczne zmagania Billa Harforda (granego przez Toma Cruise'a) - lekarza z Nowego Jorku. Bill prowadzi z pozoru idealne życie u boku pięknej żony Alice (Nicole Kidman). Jednak ich relacja zostaje wystawiona na próbę, gdy wychodzi na jaw, że oboje skrywają głęboko skrywane fantazje i pragnienia seksualne.

Kiedy na przyjęciu Bill odkrywa, że Alice miała kiedyś namiętny romans z innym mężczyzną, zaczyna obsesyjnie poszukiwać erotycznego spełnienia poza swoim małżeństwem. Ta ciekawość prowadzi go do tajemniczego świata orgii i rytuałów seksualnych nowojorskich elit. Cały film Oczy Szeroko Zamknięte śledzi mroczną podróż Billa przez labirynt pożądania i zdrady.

Okryta tajemnicą intryga Kubricka zadaje pytanie, na ile możemy sobie ufać i odrzucać erotyczne fantazje w ramach wiernego związku. Mistrz suspensu buduje narastającą atmosferę niepokoju wokół Oczy Szeroko Zamknięte Gdzie obejrzeć tajemniczego życia seksualnego Billa. Film ukazuje fascynujący, mroczny portret ludzkiej seksualności, mrocznych pragnień i rytuałów współczesnych nowojorskich elit.

Oczy Szeroko Zamknięte

Jako bogaci i wpływowi nowojorczycy, kto jeszcze brał udział w tajemniczej orgii?

Kiedy Bill zaczyna śledzić trop mrocznych obrzędów seksualnych, trafia na zamaskowaną orgię w luksusowej posiadłości gdzieś na obrzeżach Nowego Jorku. Impreza jest wymyślna i wyszukana, na pozór tylko dla elity - ludzi majętnych, wpływowych i pięknych. Jednak szybko okazuje się, że za ekstrawaganckim rytuałem kryje się coś znacznie mroczniejszego.

Oczy Szeroko Zamknięte Za darmo ukazują wiele scen z tej mrocznej orgii, gdzie uczestnicy noszą bogato zdobione weneckie maski i celebrują obrzędy seksualne. Choć nie znamy prawdziwych tożsamości gości imprezy, widzimy, że są wśród nich ludzie ze społecznych wyżyn - bogaci arystokraci, wpływowi politycy i gwiazdy show-biznesu.

Kubrick przedstawia ten tajemniczy świat jako skrywający głębokie uprzedzenia i zakłamanie pod fasadą luksusu i wystawności. Oczy Szeroko Zamknięte z lektorem pl pokazuje, że nawet elit nie oszczędza rozpusta, zdrada i obsesja na punkcie seksu. Rytuał orgii staje się metaforą dla degeneracji ludzkiej natury, dla której żadne ograniczenia społeczne czy finansowe nie są przeszkodą.

Za co Oczy Szeroko Zamknięte zyskały miano prześmiewczego dzieła?

Oczy Szeroko Zamknięte z napisami pl szybko zyskało status kultowego, kontrowersyjnego i prześmiewczego dzieła filmowego. Choć film opowiada poważną historię o kryzysie w małżeństwie i tajemniczym świecie seksualnych obrzędów, to sposób przedstawienia tych wątków nosi znamiona prześmiewczej, sardonicznej satyry.

Kubrick znany był ze swojego specyficznego, chłodnego i dystansującego się stylu narracji. W Oczy Szeroko Zamknięte ten dystans przejawia się w przedstawieniu ludzkiej seksualności jako czegoś groteskowego i absurdalnego. Sceny orgii czy masturbacji są tak przesadnie wystylizowane i wyestetyzowane, że stają się prawie parodią.

Ten prześmiewczy ton kontrastuje z powagą, z jaką film traktuje kryzys w małżeństwie Billa i Alice. Kubrick zdaje się sugerować, że fantazje i rytuały seksualne są tylko zwodniczą iluzją, ukrywającą prawdziwe ludzkie potrzeby intymności i zrozumienia. Oczy Szeroko Zamknięte online jest więc zarówno satyrą na zwyrodniałe społeczeństwo, jak i poważnym studium ludzkiej kondycji.

Gdzie obejrzeć Oczy Szeroko Zamknięte cały film za darmo?

Jeśli chcesz oglądać Oczy Szeroko Zamknięte online, masz kilka opcji. Jedną z najpopularniejszych legalnych platform do streamingu filmów jest zenu.pl, która oferuje ten kultowy tytuł w swojej bibliotece. Na zenu.pl możesz obejrzeć Cały film Oczy Szeroko Zamknięte w dobrej jakości i z polskimi napisami.

Inną opcją jest wypożyczenie lub zakup filmu na platformach VOD takich jak Player, Chili TV czy iTunes. Tutaj zazwyczaj musisz uiścić niewielką opłatę, ale zyskujesz dostęp do materiału bez reklam i w najwyższej dostępnej jakości.

Dla bardziej tradycyjnych widzów, Oczy Szeroko Zamknięte Gdzie obejrzeć to również wypożyczalnie DVD i BluRay. Wiele kultowych tytułów krąży w obiegu używanych nośników, więc i tu można czasem znaleźć okazję na obejrzenie Oczy Szeroko Zamknięte Za darmo lub za niewielką opłatą.

Oczy Szeroko Zamknięte

Jakie problemy małżeńskie ukazuje freudowska intryga Stanisława Kubricka?

Erotyczna intryga Oczy Szeroko Zamknięte stworzona przez Stanleya Kubricka ma wiele inspiracji z freudowskiej psychoanalizy. Film przedstawia kryzys w pozornie idealnym małżeństwie Billa i Alice, kiedy wychodzą na jaw ich najgłębiej skrywane fantazje i pragnienia seksualne.

Kubrick używa tej historii, by zilustrować szereg głębszych problemów w relacjach między mężczyznami a kobietami. Pokazuje kwestie zazdrości, zdrady, nierówności seksualnych i podwójnych standardów narzucanych przez społeczeństwo. Oczy Szeroko Zamknięte z lektorem pl zadają pytanie, na ile możemy być prawdziwie szczerzy w związku i akceptować popędy naszego alter ego.

Film jest także studium ludzkiej natury i potrzeb seksualnych - ukazuje, jak obsesja na punkcie pożądania może zniszczyć nawet najmocniejszą więź. Bill doprowadza się na skraj upadku, zafascynowany wyuzdanymi fantazjami, podczas gdy Alice po prostu pragnie bliskości i akceptacji. Oczy Szeroko Zamknięte z napisami pl to niepokojące, ale trafne spojrzenie na toksyczność niektórych męskich fantazji.

Kto wchodzi w skład obsady Oczu Szeroko Zamkniętych?

Oczy Szeroko Zamknięte zenu to przede wszystkim wielka gwiazda duetu Toma Cruise'a i Nicole Kidman, którzy zagrali tu główną parę małżonków. Na wielkim ekranie możemy podziwiać ich intensywną, namiętną chemię oraz świetną grę aktorską.

W obsadzie filmu znajdują się również inne znakomite nazwiska. W rolach drugoplanowych występują m.in. Sydney Pollack jako Victor Ziegler, Todd Field jako Nick Nightingale oraz zdobywczyni Oscara Marie Richardson jako Marion Natkin.

Ciekawą rolę cameo ma także legendarny Gary Oldman jako tajemniczy przywódca rytuału seksualnego. Choć jego występ jest krótki, Oldman świetnie oddaje mrok i grozę tej mrocznej sceny orgiistycznej zabawy elit.

Podsumowanie

Oczy Szeroko Zamknięte to prawdziwe arcydzieło Stanleya Kubricka, które zachwyca i prowokuje do dzisiaj. Ten prześmiewczy, ale również głęboki film opowiada o kryzysie w pozornie idealnym małżeństwie Billa i Alice, kiedy na jaw wychodzą ich skrywane fantazje. Odkrywając mroczny świat seksualnych rytuałów nowojorskiej elity, Bill stawia czoła pytaniom o naturę pożądania, wierność i prawdziwą bliskość.

Jeśli jeszcze nie widziałeś tego kultowego dzieła, masz wiele możliwości, by je obejrzeć - od legalnych platform streamingowych jak zenu.pl, przez serwisy VOD, po tradycyjne wypożyczalnie. Niezależnie od tego, jak i gdzie zdecydujesz się na seans, Oczy Szeroko Zamknięte z pewnością pozostawią w Tobie trwały ślad swoją głębią, prowokacjami i doskonałą grą aktorską Toma Cruise'a oraz Nicole Kidman.

10 Podobnych Filmów

Andrzej Wanda

Andrzej Wanda

Witajcie, kinomaniacy! Jestem głosem za kulisami tego filmowego imperium, kapitanem okrętu przez pryzmat ekranów i kamer. Moje DNA tkwi w każdej recenzji, analizie, w każdym pikselu strony. Z pasją eksploruję światy filmowe, od klasyki po najnowsze hity, kształtując przestrzeń, gdzie cineastyczne dusze mogą się spotkać i dyskutować. Tutaj, emocje to waluta, a kreatywność - bohater. Zapraszam Was do mojego magicznego uniwersum, gdzie każdy obraz to podróż, a każdy dialog - nowa przygoda. Przygotujcie się na przeżycie kinowej ekstazy!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 5886

Udostępnij