close icon
page-title
Pati i klątwa Posejdona
Pati i klątwa Posejdona

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Pattie et la colère de Poséidon
 • Język oryginalny: Francuski
 • Kraj produkcji: Francja
 • Wydawca: TAT Productions

Pati i klątwa Posejdona • Cały film • Online - Zenu.cc

star6.8
74Ocen
date2023
date1h 35m

Skomentuj

 • avatar

  ShowtimeShawty

  |13 godziny temu
  Jak dla mnie film całkiem niezły, może nie urywa zadka,ale uczy miłości i szacunku do rodzica,a bądźmy szczerzy młodzi teraz nie wiedzą co to "szacunek"
 • avatar

  RetroReels

  |5 dni temu
  Ludzie którzy mają problem z odpaleniem streama = 🤓
 • avatar

  FlickFanatic

  |5 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  ThrillerMaster

  |6 dni temu
  Nie zawiódł, solidna dawka emocji
 • avatar

  Bacha

  |9 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  BlockbusterBuddy

  |9 dni temu
  dobryyyy
 • avatar

  SerialowaZuza

  |10 dni temu
  XD dla ludzi co nie czają jak oglądać i tylko narzekają

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Gdzie obejrzeć film Pattie et la colère de Poséidon online?

Film animowany „Pattie et la colère de Poséidon” miał swoją premierę 25 stycznia 2023 roku. Obecnie jest dostępny online na kilku platformach VOD. W Polsce można go obejrzeć na Player.pl, gdzie jest dostępny bez limitów, z polskim dubbingiem oraz napisami. Film można również wypożyczyć lub kupić na iTunes, Rakuten TV oraz Amazon Prime Video. Dzięki temu każdy fan animacji może obejrzeć „Pattie et la colère de Poséidon” w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Pati i klątwa Posejdona

Jaka jest fabuła filmu Pattie et la colère de Poséidon?

Animacja opowiada historię dzielnej Pattie, która wyrusza w podróż, aby powstrzymać gniew Posejdona. Pewnego dnia bogowie olimpijscy dowiadują się, że ludzie przestali oddawać im należną cześć. Rozzłoszczony Posejdon postanawia zalać Ziemię potopem, aby ukarać ludzkość. Jedyną nadzieją jest mała Pattie. Dziewczynka wyrusza w pełną przygód podróż, aby udobruchać boga mórz. W trakcie swojej misji spotyka rozmaite baśniowe stworzenia, które pomagają jej dotrzeć na Olimp. Czy Pattie powstrzyma gniew Posejdona i uratuje ludzkość przed zagładą? Tego dowiemy się oglądając film.

Kto gra w filmie Pattie et la colère de Poséidon?

W rolę odważnej Pattie wciela się utalentowana francuska aktorka Lilou Siauvaud, znana z serialu „Find Me”. Posejdona dubbinguje z kolei uznany aktor głosowy Michel Hinderyckx. Wśród innych postaci, które pojawiają się w filmie są m.in. Syrenka (głos Virginie Efira), Piesku (głos Oliviera Sitruk) oraz Ptak Fenix (głos Marie-Anne Chazel). Polski dubbing wykonali znani aktorzy, m.in. Julia Kołakowska-Bytner jako Pattie i Piotr Warszawski jako Posejdon. Reżyserem filmu jest Xavier Picard, który ma na koncie kilka udanych animacji.

Pati i klątwa Posejdona

Pattie et la colère de Poséidon - recenzje krytyków i widzów

Film „Pattie et la colère de Poséidon” zebrał bardzo dobre recenzje od krytyków i widzów. Chwalą przede wszystkim pomysłową fabułę, sympatyczne postacie i piękną animację. Krytycy podkreślają, że to świetna propozycja zarówno dla najmłodszych, jak i starszych widzów. Film ma ponad 80% pozytywnych recenzji na portalu Filmweb. Widzowie chwalą barwne postacie, wciągającą historię i dobrą zabawę. Podkreślają, że animacja nie nuży nawet przez moment. Ogólnie rzecz biorąc, zarówno krytycy, jak i widzowie są zgodni, że „Pattie et la colère de Poséidon” to bardzo udana produkcja, która zapewni świetną rozrywkę.

Najlepsze cytaty z filmu Pattie et la colère de Poséidon

Oto kilka najlepszych cytatów z filmu:

 • "Nawet najmniejszy kamyczek może spowodować lawinę." - Pattie
 • "Twoje marzenia są jak muszle - jeśli ich nie poszukasz, nigdy ich nie znajdziesz." - Syrenka
 • "Czasami największą odwagą jest przyznanie się do błędu." - Posejdon

Dlaczego warto obejrzeć film Pattie et la colère de Poséidon?

Jest wiele powodów, dla których warto obejrzeć ten film animowany. Po pierwsze, ma ciekawą, wciągającą fabułę, która nie pozwala się nudzić. Po drugie, sympatyczne postacie, z którymi łatwo się utożsamić. Po trzecie, świetna animacja, która zachwyca kolorami i szczegółami. Ponadto film zawiera uniwersalne przesłanie o tym, że nawet najmniejsi mogą dokonać wielkich rzeczy. Produkcję chwalą zarówno krytycy, jak i widzowie, więc jest spora szansa, że przypadnie do gustu każdemu. Jeśli ktoś szuka dobrej, lekkiej rozrywki dla całej rodziny, „Pattie et la colère de Poséidon” będzie strzałem w dziesiątkę.

Jak powstawał film Pattie et la colère de Poséidon?

Nad filmem pracowało ponad 150 osób, a produkcja trwała 2 lata. Reżyser Xavier Picard wcześniej zasłynął z innych uznanych animacji, więc studio filmowe TAT Productions powierzyło mu reżyserię. Picard stworzył interesującą historię dzielnej Pattie, inspirując się mitologią grecką. Następnie powstały projekty postaci i storyboardy. Dużym wyzwaniem było stworzenie wiarygodnej animacji 3D z efektami wodnymi. Cały film animowano komputerowo, ale animatorzy wzorowali się na prawdziwych aktorach i ich ruchach. Polski dubbing był nagrywany osobno, przez znanych aktorów. Premiera odbyła się w styczniu 2023 r. i zebrała same pozytywne recenzje.

Pattie et la colère de Poséidon - zwiastun zdradza klimat filmu

Zwiastun filmu „Pattie et la colère de Poséidon” doskonale oddaje klimat produkcji. Już na początku widzimy burzliwe morze, co sugeruje nadciągającą walkę z gniewem Posejdona. Pojawia się też tajemnicza postać Pattie, która będzie główną bohaterką. Kolejne ujęcia pokazują fantastyczne morskie stworzenia, z którymi dziewczynka będzie musiała się zmierzyć. Nie brakuje scen akcji i przygód. Zwiastun zdradza, że będzie to pełna humoru i ciepła opowieść o przyjaźni, odwadze i pokonywaniu przeciwności. Barwne postacie i żywiołowa animacja sugerują, że będzie to świetna rozrywka dla całej rodziny. Zdecydowanie zachęcają do obejrzenia całego filmu.

9 Podobnych Filmów

Andrzej Wanda

Andrzej Wanda

Witajcie, kinomaniacy! Jestem głosem za kulisami tego filmowego imperium, kapitanem okrętu przez pryzmat ekranów i kamer. Moje DNA tkwi w każdej recenzji, analizie, w każdym pikselu strony. Z pasją eksploruję światy filmowe, od klasyki po najnowsze hity, kształtując przestrzeń, gdzie cineastyczne dusze mogą się spotkać i dyskutować. Tutaj, emocje to waluta, a kreatywność - bohater. Zapraszam Was do mojego magicznego uniwersum, gdzie każdy obraz to podróż, a każdy dialog - nowa przygoda. Przygotujcie się na przeżycie kinowej ekstazy!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 74

Udostępnij