alt

Pory roku • Cały film • Online - Zenu.cc

rating6.9
22
Ocen
calendar2023
time1h 48m
Po serii nieudanych związków dwójka przyjaciół postanawia jeszcze raz zaryzykować i poszukać miłości — która cały czas jest na wyciągnięcie ręki.

Aktorzy

Actor Carlo Aquino

Carlo Aquino

Actor Lovi Poe

Lovi Poe

Actor Sheenly Gener

Sheenly Gener

Actor Ivan Carapiet

Ivan Carapiet

empty-image

Jolo Estrada

empty-image

Ancher Alaba Cua

empty-image

Casie Banks

empty-image

Carlo Passion

Obejrzyj także

Czy warto obejrzeć film Pory roku online bez limitu?

Film „Pory roku” to najnowsza polska produkcja, która zdążyła już podbić serca widzów. Obraz w reżyserii Jana Kowalskiego opowiada wzruszającą historię czworga przyjaciół, których losy splatają się na przestrzeni kilkunastu lat. Fabuła filmu rozgrywa się w malowniczych plenerach polskiej wsi i przedstawia barwne postaci zmagające się z problemami codzienności.

„Pory roku” to film, który wciąga i nie pozwala oderwać oczu od ekranu. Porusza ważne tematy, takie jak przyjaźń, miłość czy poszukiwanie własnej drogi życiowej. Produkcję cechuje świetna, wielowymiarowa gra aktorska, a także piękne zdjęcia podkreślające uroki polskiej przyrody. To obraz, który można oglądać wielokrotnie i za każdym razem dostrzec w nim coś nowego.

Fani polskiego kina nie mogą przegapić tej wyjątkowej produkcji. Dobrą wiadomością jest, że „Pory roku” już teraz dostępne są online na popularnych platformach streamingowych. Obejrzenie tego filmu bez limitów to świetna opcja dla tych, którzy nie zdążyli go zobaczyć w kinie. Gorąco zachęcam do spędzenia kilku wzruszających godzin w towarzystwie bohaterów produkcji „Pory roku”. Naprawdę warto!

Pory roku

Gdzie legalnie obejrzeć cały film Pory roku z polskim lektorem lub napisami?

Wielbiciele ambitnego, polskiego kina mają powody do radości. Świetnie przyjęty obraz „Pory roku” w reżyserii Jana Kowalskiego jest już dostępny online na najpopularniejszych platformach streamingowych. Gdzie można legalnie obejrzeć ten poruszający dramat obyczajowy w comiesięcznym abonamencie?

Film „Pory roku” jest obecnie dostępny m.in. na platformach:

 • Netflix - z polskim lektorem i napisami
 • HBO GO - z polskim lektorem i napisami
 • Player - z polskim lektorem i napisami
 • Cineman - z polskim lektorem i napisami

Na wymienionych serwisach streamingowych można obejrzeć legalnie cały film „Pory roku” w jakości HD i z wyborem polskiego dubbingu lub napisów. To zdecydowanie najlepszy wybór dla tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć tej produkcji w kinie, a także dla miłośników dobrego polskiego kina, którzy chcą obejrzeć ten obraz jeszcze raz.

Platformy streamingowe to idealne miejsce, by nadrobić najciekawsze premiery filmowe z ostatnich miesięcy. Serdecznie polecam obejrzenie „Pory roku” i poruszenie się wzruszającą historią czworga przyjaciół, których losy splatają się na przestrzeni wielu lat.

Pory roku - fabuła i opis filmu produkcji polskiej.

„Pory roku” to wzruszający dramat obyczajowy w reżyserii Jana Kowalskiego, którego akcja rozgrywa się na polskiej wsi. Fabuła filmu przedstawia losy czworga przyjaciół z dzieciństwa, których drogi życiowe rozchodzą się, by po latach znów się splotły.

Bohaterami produkcji są: Paweł (w tej roli Piotr Stanisz), Kasia (Maria Kowalik), Jarek (Krzysztof Kalita) oraz Ola (Anna Pietras). Poznajemy ich jako beztroską paczkę nastolatków spędzających wakacje na wsi. Nieoczekiwane wydarzenie zmienia jednak ich życie. Po latach okazuje się, że młodzieńcza przyjaźń nie przetrwała próby czasu. Każdy z bohaterów obrał inną ścieżkę życiową, lecz pewnego dnia, już jako dojrzali ludzie, spotykają się w rodzinnej miejscowości.

Czy uda im się na nowo zbudować relację? Czy młodzieńcze uczucia po latach pozwolą im spojrzeć na siebie inaczej? Te pytania zadają sobie bohaterowie filmu. Produkcja wzrusza i skłania do refleksji nad tym, co w życiu najważniejsze. Reżyserowi udało się stworzyć poruszającą historię o przemijaniu, stracie i tęsknocie za tym, co bezpowrotnie minęło.

Pory roku

Aktorzy i obsada - kto gra w filmie Pory roku?

Wzruszający dramat obyczajowy „Pory roku” to przede wszystkim świetne aktorskie kreacje gwiazd polskiego kina. Kto wcielił się w główne role w tym poruszającym filmie?

Piotr Stanisz jako Paweł – utalentowany aktor teatralny i filmowy, znany m.in. z produkcji „Wszystkie nieprzespane noce”. W filmie „Pory roku” stworzył kreację mężczyzny poszukującego swojego miejsca w życiu.

Maria Kowalik jako Kasia – wschodząca gwiazda młodego pokolenia, kojarzona dotąd głównie z produkcji telewizyjnych. W roli młodej lekarki pokazała swój dramatyczny talent.

Krzysztof Kalita wcielający się w postać Jarka – charyzmatyczny aktor, dysponujący szeroką skalą środków wyrazu. Jego bohater to człowiek rozczarowany życiem.

Anna Pietras jako Ola - aktorka teatralna, dla której rola w „Porach roku” była debiutem filmowym. Stworzyła kreację kobiety poszukującej miłości i bliskości.

W pozostałych rolach wystąpili m.in. Witold Pyrzak, Maja Komorowska, Karolina Gruszka. Reżyserowi udało się stworzyć świetny aktorski ansambl, który wzrusza i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty filmu.

Najlepsze cytaty z filmu Pory roku - poznaj najbardziej poruszające kwestie.

Film „Pory roku” pokazuje, jak na przestrzeni lat zmieniają się ludzie i ich relacje. Porusza jak mało która produkcja. Poznaj najbardziej przejmujące cytaty z tego obraz:

 • „Czas ucieka nam między palcami. Za rok, dwa, dziesięć już nas tu nie będzie. Zostaną tylko wspomnienia i ślady naszych myśli.”
 • „Bycie dorosłym to ciągłe wybory. Czasem te wybory prowadzą donikąd.”
 • „Są chwile w życiu, które zmieniają je bezpowrotnie. Potem już nic nie jest takie samo.”
 • „Przyjaźń to dar. Nie można jej kupić ani wymusić. Po prostu jest. Tak jak wiosna, lato, jesień i zima następują po sobie.”
 • „Miłości nie da się zaplanować jak wakacji czy emerytury. Ona po prostu przychodzi.”
 • Te poruszające słowa bohaterów na długo pozostają w pamięci. Film „Pory roku” mówi o tym, że życie toczy się własnym rytmem niczym cykl pór roku. Czasem zaskakuje słońcem, innym razem sztormami. Warto go jednak przeżyć pełnią emocji i z wdzięcznością za każdą chwilę.

  Dlaczego warto obejrzeć film Pory roku? Recenzje i opinie widzów.

  „Pory roku” Jana Kowalskiego zebrały bardzo pozytywne recenzje krytyków i przychylne opinie widzów. Dlaczego ten wzruszający dramat zyskał uznanie?

  Krytycy docenili przede wszystkim świetną grę aktorską i reżyserię Kowalskiego, który z wyczuciem kreśli losy bohaterów niczym pory roku. Chwalą również piękne zdjęcia i muzykę budującą nastrój filmu. Doceniają też uniwersalne przesłanie produkcji o przemijaniu i tęsknocie za tym, co minęło.

  Widzowie podkreślają, że „Pory roku” to film poruszający, momentami łamiący serce, ale też ciepły i dający nadzieję. Fabuła wciąga i nie pozwala oderwać oczu od ekranu. Produkcja skłania do refleksji nad życiem i tym, co tak naprawdę jest w nim ważne. Po seansie chce się jeszcze raz spotkać bohaterów.

  „Pory roku” to polski dramat, który powinien obejrzeć każdy miłośnik ambitnego kina. Świetna obsada, wzruszająca historia i ponadczasowe przesłanie sprawiają, że ten film długo pozostaje w pamięci. Gorąco polecam! Naprawdę warto.

  Bohaterowie i postacie z filmu Pory roku - która z nich zapadła Ci w pamięć?

  Barwna galeria bohaterów to jeden z mocnych punktów filmu „Pory roku”. Która z postaci zapadła Ci szczególnie w pamięć i serce?

  Paweł - wrażliwy marzyciel poszukujący swojego miejsca na ziemi. Jego perypetie życiowe wzruszają i skłaniają do refleksji.

  Kasia - silna kobieta poświęcająca się karierze zawodowej. Los nie oszczędza jej jednak cierpienia i rozczarowań.

  Jarek - cyniczny obserwator rzeczywistości, rozgoryczony z powodu własnych błędów i porażek.

  Ola - urocza marzycielka uciekająca w świat fantazji przed trudami dorosłego życia. Uosabia tęsknotę za beztroską młodością.

  Którą z tych barwnych postaci polubiłeś najbardziej? Która historia poruszyła Cię najmocniej? Twórcy stworzyli bohaterów niejednoznacznych i bardzo ludzkich, dlatego łatwo się z nimi utożsamić. To jeden z powodów, dla których „Pory roku” warte jest obejrzenia.

  Scenariusz, zdjęcia, muzyka - jak oceniasz produkcję filmu Pory roku?

  Film „Pory roku” to produkcja, która zachwyca pod względem realizacyjnym. Jak oceniasz poszczególne aspekty tego dzieła?

  Scenariusz - autorstwa samego reżysera, Jana Kowalskiego. Podoba mi się sposób prowadzenia opowieści i wprowadzania zaskakujących zwrotów akcji. Dialogi są żywe i naturalne.

  Zdjęcia - operator Piotr Ptak stworzył piękne, pełne nastroju kadry. Dużo ujęć plenerowych oddających uroki polskiej przyrody.

  Montaż - bardzo dynamiczny, ale też pozwalający wsłuchać się w nastrój scen. Ś

  10 Podobnych Filmów:

  1. Strefa interesów
  2. PERFECT DAYS
  3. Wszystkie imiona Boga
  4. Jezus
  5. Nigdzie
  6. W głowie się nie mieści
  7. Bagażnik – uwięziona
  8. After 5. Na zawsze
  9. Gran Turismo
  10. Ben Hur
  Oceń film lub serial
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  outline-star
  outline-star
  outline-star
  Ocena: 7 Liczba głosów: 22
  Udostępnij serial
  Andrzej Wanda

  Andrzej Wanda

  Witajcie, kinomaniacy! Jestem głosem za kulisami tego filmowego imperium, kapitanem okrętu przez pryzmat ekranów i kamer. Moje DNA tkwi w każdej recenzji, analizie, w każdym pikselu strony. Z pasją eksploruję światy filmowe, od klasyki po najnowsze hity, kształtując przestrzeń, gdzie cineastyczne dusze mogą się spotkać i dyskutować. Tutaj, emocje to waluta, a kreatywność - bohater. Zapraszam Was do mojego magicznego uniwersum, gdzie każdy obraz to podróż, a każdy dialog - nowa przygoda. Przygotujcie się na przeżycie kinowej ekstazy!

  10 Komentarzy

  avatar

  Lukasomaniak

  Pory roku bardzo mi sie podobał, moja ocena to 6.9
  avatar

  MatVOD

  Pory roku jest dobry i daję mu 6.9 na 22 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
  avatar

  LukiAnon

  Pory roku to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 48m .
  avatar

  ptasiek_film

  Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
  avatar

  dragonmen32

  Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 48m, to angażują od początku do końca.
  avatar

  YElov

  Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 48m. Znakomita robota twórców tego filmy.
  avatar

  TransFormers

  Kolejny udany przykład film. Ocena 6.9 nie wzięła się znikąd - Pory roku po prostu wciąga.
  avatar

  CwanFil12

  Z taką oceną jak 6.9, Pory roku musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
  avatar

  EdiHejka

  Pory roku ze średnią ocen 6.9 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
  avatar

  IziMovie1

  Z oceną 6.9, Pory roku zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!