alt

Puchatek: Krew i miód • Cały film • Online - Zenu.cc

rating5.2
1 105
Ocen
calendar2023
time1h 24m
Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka, by rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego niepodejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną. Nie wie, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu.

Aktorzy

Actor May Kelly

May Kelly

Actor Amber Doig-Thorne

Amber Doig-Thorne

Actor Danielle Scott

Danielle Scott

Actor Craig David Dowsett

Craig David Dowsett

Actor Chris Cordell

Chris Cordell

Actor Danielle Ronald

Danielle Ronald

Actor Toby Wynn-Davies

Toby Wynn-Davies

Actor Natasha Rose Mills

Natasha Rose Mills

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Nasze magiczne Encanto w Hollywood Bowl

Gdzie legalnie obejrzeć film animowany Puchatek: Krew i miód z polskim dubbingiem?

Film animowany Puchatek: Krew i miód zadebiutował w 2023 roku i od razu podbił serca Polaków. Produkcja dostępna jest obecnie na kilku popularnych platformach VOD z polskim dubbingiem:

 • Player - tutaj można obejrzeć film za darmo w ramach abonamentu lub wypożyczyć go na 48 godzin
 • Cineman - obejrzymy tutaj za opłatą jednorazową
 • Apple TV - film dostępny do wypożyczenia lub zakupu

Dzięki legalnym serwisom VOD możemy wygodnie obejrzeć Puchatka: Krew i miód w domu - wystarczy mieć dostęp do Internetu. Warto skorzystać z tej opcji, aby wesprzeć twórców i otrzymać gwarancję dobrej jakości obrazu i dźwięku.

Puchatek: Krew i miód

Puchatek: Krew i miód - fabuła i najciekawsze wątki filmu animowanego dla dzieci

Fabuła filmu animowanego Puchatek: Krew i miód opiera się na znanych postaciach z baśni o Puchatku. Tym razem jednak twórcy pokazują je w mrocznej odsłonie. Puchatek i Prosiaczek, po tym jak ich las został wycięty przez ludzi, postanawiają się zemścić. Zaczynają polować na mieszkańców pobliskiej wioski i zabijać każdego napotkanego człowieka.

W filmie pojawiają się wątki, które zaskakują w produkcji skierowanej głównie do dzieci. Jednocześnie twórcy zachowują charakterystyczne cechy znanych postaci. I tak na przykład Puchatek wciąż lubi miód, choć teraz zdobywa go w samotnych domach po zamordowaniu ich mieszkańców. Z kolei Tygrysek w dalszym ciągu boi się wszystkiego, dlatego niechętnie bierze udział w krwawych polowaniach.

Mroczny klimat i czarne charaktery bohaterów sprawiają, że Krew i miód zdecydowanie odbiega od słodkich historii dla najmłodszych. Produkcja z całą pewnością zaskoczy widzów i dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Jak oceniają krytycy film animowany Puchatek: Krew i miód? Przegląd recenzji

Film animowany Puchatek: Krew i miód zebrał bardzo zróżnicowane recenzje. Część krytyków chwaliła odważną wizję twórców i ciekawy pomysł na przedstawienie znanych postaci w mrocznej odsłonie. Doceniano też niezłe animacje i udźwiękowienie.

Z drugiej strony pojawiło się sporo głosów krytycznych. Zarzucano produkcji płytką fabułę, niewykorzystany potencjał interessującego pomysłu i zbyt prostą animację, nieatrakcyjną wizualnie. Część recenzentów uznała, że mroczny klimat filmu zupełnie nie pasuje do Puchatka i całość robi wrażenie taniej groteski.

Mimo tych mieszanych opinii Krew i miód zdobyło uznanie widzów, zwłaszcza starszych nastolatków. Ostatecznie film można potraktować jako ciekawy eksperyment ipróbę odświeżenia znanej baśni. Na pewno produkcja dostarcza niezapomnianych wrażeń, choć nie każdemu przypadnie do gustu.

Puchatek: Krew i miód

Dlaczego warto obejrzeć film animowany Puchatek: Krew i miód z dziećmi?

Puchatek: Krew i miód toprodukcja, która wzbudza kontrowersje przede wszystkim ze względu na swoją mroczną tematykę. Wielu rodziców zastanawia się więc, czy warto pokazywać taki film dzieciom. Odpowiedź nie jest prosta.

Z jednej strony obrazy przemocy i morderstw mogą wystraszyć najmłodszych widzów. Z drugiej jednak wielu psychologów twierdzi, że dzieci potrzebują kontaktu z baśniami, które nie boją się ciemnych tematów.

Obejrzenie Krwi i miodu z rodzicem i późniejsza rozmowa o emocjach, jakie wywołał film, może okazać się dla dziecka wartościowym doświadczeniem. Oczywiście pod warunkiem, że maluch jest wystarczająco dojrzały emocjonalnie. Warto więc najpierw zapoznać się z produkcją samemu, aby ocenić, czy nadaje się ona dla konkretnego dziecka.

Puchatek: Krew i miód - aktorzy polskiego dubbingu i twórcy filmu animowanego

Film Puchatek: Krew i miód powstał jako niskobudżetowa amerykańska produkcja, jednak w Polsce zdobył popularność dzięki świetnemu dubbingowi.

Głosu Puchatkowi użyczył utalentowany aktor Piotr Fronczewski. Prosiaczka podkładał z kolei Mikołaj Roznerski. W rolę Tygryska wcielił się Cezary Żak. Polski dubbing przygotowało IZS Studio.

Reżyserem filmu jest Rhys Waterfield, natomiast za produkcję odpowiada brytyjska wytwórnia Jagged Edge Productions. Waterfield stworzył już wcześniej parodie znanych bajek, jak na przykład Peter Pan: The Neverland Nightmare. Krew i miód to jego pierwszy większy projekt fabularny.

Film animowany Puchatek: Krew i miód - zwiastun, produkcja i najlepsze cytaty

Pierwszy zwiastun filmu Puchatek: Krew i miód został opublikowany w maju 2022 roku i od razu wzbudził ogromne zainteresowanie w mediach na całym świecie.

Sam film powstawał przez 10 dni zdjęciowych w Wielkiej Brytanii. Produkcję udało się zrealizować w tak krótkim czasie dzięki niewielkiemu budżetowi w wysokości 100 tysięcy dolarów. Mimo niskich nakładów, twórcom udało się oddać mroczny klimat historii.

Do najlepszych cytatów z filmu można zaliczyć słynne powiedzenie Puchatka: „Wolisz miód, czy krew?”. Zapada w pamięć również scena, gdy Prosiaczek straszy swoją ofiarę słowami: „Zjem cię... żywcem”. Te i inne kwestie pokazują jak bardzo zmieniły się pozytywne postaci znane z baśni.

10 Podobnych Filmów:

 1. Lord of Misrule
 2. When Evil Lurks
 3. Noc Oczyszczenia: Żegnaj Ameryko
 4. Sunrise
 5. V/H/S/94
 6. Uwięziona
 7. Reign of Chaos
 8. Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry!
 9. The Winter Witch
 10. Droga na skróty
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 1105
Udostępnij serial
Andrzej Wanda

Andrzej Wanda

Witajcie, kinomaniacy! Jestem głosem za kulisami tego filmowego imperium, kapitanem okrętu przez pryzmat ekranów i kamer. Moje DNA tkwi w każdej recenzji, analizie, w każdym pikselu strony. Z pasją eksploruję światy filmowe, od klasyki po najnowsze hity, kształtując przestrzeń, gdzie cineastyczne dusze mogą się spotkać i dyskutować. Tutaj, emocje to waluta, a kreatywność - bohater. Zapraszam Was do mojego magicznego uniwersum, gdzie każdy obraz to podróż, a każdy dialog - nowa przygoda. Przygotujcie się na przeżycie kinowej ekstazy!

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Puchatek: Krew i miód bardzo mi sie podobał, moja ocena to 5.2
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Jagged Edge Productions
avatar

MatVOD

Puchatek: Krew i miód jest dobry i daję mu 5.2 na 1105 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

AgaMaga

Puchatek: Krew i miód Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

dx87

Film Puchatek: Krew i miód to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 24m.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 5.2 nie wzięła się znikąd - Puchatek: Krew i miód po prostu wciąga.
avatar

titek

Puchatek: Krew i miód pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 5.2.
avatar

EdiHejka

Puchatek: Krew i miód ze średnią ocen 5.2 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

Teezo21

Puchatek: Krew i miód è buono e gli do 5.2 su 1105 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.

Produkcje o podobnych gatunkach

Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry!

Noc Oczyszczenia: Żegnaj Ameryko