Rodzinka Robinsonów • Cały film • Online - Zenu.cc

rating6.9
2 668
Ocen
calendar2007
time1h 35m
Lewis ma 12 lat i jest genialnym wynalazcą. Właśnie zbudował maszynę pamięci, dzięki której pozna historię swojej rodziny. Niestety zostaje ona skradziona przez Bowlera - podstępny i tajemniczy czarny charakter. Wilbur Robinson, chłopiec z przyszłości, pomaga Lewisowi i razem z całą rodzinką Robinsonów przeżywają wiele niezwykłych przygód w krainie jutra.

Aktorzy

Actor Fred Tatasciore

Fred Tatasciore

Actor Angela Bassett

Angela Bassett

Actor Tom Selleck

Tom Selleck

Actor Tom Kenny

Tom Kenny

Actor Adam West

Adam West

Actor Paul Butcher

Paul Butcher

Actor Nicole Sullivan

Nicole Sullivan

Actor Terri Douglas

Terri Douglas

Obejrzyj także

Gdzie obejrzeć film Rodzinka Robinsonów online?

Film animowany „Rodzinka Robinsonów” został wyprodukowany przez wytwórnię Walt Disney Pictures i trafił do kin w 2007 roku. Obecnie można go obejrzeć online na kilku platformach streamingowych. Jedną z opcji jest serwis Disney+, gdzie film jest dostępny w jakości HD z polskim lektorem lub napisami. Osoby posiadające abonament mogą odtworzyć animację bez limitów. Inną możliwością jest wypożyczenie filmu na platformach takich jak iTunes, Rakuten czy Chili. Wówczas opłata jest jednorazowa za konkretny tytuł. Warto sprawdzić aktualne promocje, aby obejrzeć „Rodzinkę Robinsonów” w atrakcyjnej cenie.

Rodzinka Robinsonów

Czy warto obejrzeć film animowany Rodzinka Robinsonów?

Animacja „Rodzinka Robinsonów” to przyjemna propozycja dla całej rodziny. Film opowiada historię chłopca Lewisa, który cofa się w czasie o 30 lat i poznaje swoich przyszłych, ekscentrycznych krewnych. W produkcji nie brakuje humoru i zwrotów akcji. Dodatkowym atutem jest ciekawa animacja łącząca techniki tradycyjne z komputerowymi. Warto zwrócić uwagę na niebanalną fabułę i sympatycznych bohaterów. Animacja ma wiele pozytywnych recenzji i zdobyła Oscara za najlepszy pełnometrażowy film animowany. Jest to zdecydowanie propozycja, którą warto zobaczyć.

Rodzinka Robinsonów - seans online bez limitu z lektorem PL

Jedną z najwygodniejszych opcji na obejrzenie animacji „Rodzinka Robinsonów” jest platforma streamingowa Disney+. Dzięki abonamentowi można odtworzyć film w dowolnym momencie, bez ograniczeń i reklam. Disney+ oferuje dostęp do produkcji w jakości HD z polskim lektorem lub napisami. Dzięki temu seans filmu zrozumieją zarówno dorośli, jak i dzieci. Usługa jest dostępna na smartfony, tablety, komputery, a także telewizory Smart TV lub przystawki. Daje to elastyczność i wygodę oglądania.

Rodzinka Robinsonów

Recenzje filmu animowanego Rodzinka Robinsonów - co warto wiedzieć?

Film animowany „Rodzinka Robinsonów” zebrał bardzo dobre recenzje zarówno krytyków, jak i widzów. Na portalu Filmweb ma ocenę 7,1/10, natomiast w serwisie IMDb uzyskał 6,9/10. Krytycy chwalą niebanalną fabułę opartą na motywie podróży w czasie, dowcipne dialogi i sympatycznych bohaterów. Doceniają również wysoki poziom animacji łączącej techniki tradycyjne z komputerowymi. Nie brakuje także pozytywnych opinii na temat muzyki i piosenek. Film zdobył Oscara dla najlepszej animacji pełnometrażowej, co potwierdza jego wysoką jakość. Ogólnie rzecz biorąc, recenzenci polecają „Rodzinkę Robinsonów” jako dobrą rozrywkę dla całej rodziny.

Aktorzy w polskiej wersji językowej Rodzinki Robinsonów

Polski dubbing filmu „Rodzinka Robinsonów” może poszczycić się plejadą znakomitych aktorów użyczających głosu animowanym postaciom. Głównego bohatera Lewisa dubbingował Adam Pluciński, znany z serialu „Egzamin z życia”. Jego filmową matkę podkładała Anna Dereszowska, aktorka teatralna i filmowa. Ekscentrycznego wynalazcę Corneliusa Robinsona dubbingował artysta kabaretowy Jerzy Kryszak. W roli jego żony Franny usłyszeć można Katarzynę Łaniewską. Pozostałych członków rodziny podkładali m.in. Paweł Ciołkosz, Grzegorz Pawlak i Wojciech Paszkowski. Znakomity dubbing z pewnością jest atutem filmu.

Najlepsze cytaty z filmu animowanego Rodzinka Robinsonów

 • „Droga do wielkości to nigdy nie autostrada.”
 • „Przeszłość już za tobą. Patrz w przyszłość!”
 • „Z porażek wyciągamy wnioski i idziemy dalej. I się uśmiechamy, zawsze uśmiechamy!”
 • „Teraz twój ruch. Twoja przyszłość. Ty ją tworzysz.”
 • „Nie pozwól, by ktokolwiek powiedział ci, że nie potrafisz czegoś zrobić. Wystarczy tylko, że będziesz podążał za głosem swojego serca.”

Fabuła filmu animowanego Rodzinka Robinsonów - o czym jest?

Akcja filmu animowanego „Rodzinka Robinsonów” rozpoczyna się, gdy 12-letni Lewis zostaje wysłany do budynku firmowego, gdzie ma spędzić jeden dzień z dziwnym wynalazcą Corneliusem Robinsonem. Okazuje się, że jest on praprawnukiem Lewisa z przyszłości. Chłopiec przypadkowo uruchamia wehikuł czasu i przenosi się do roku 2037, gdzie poznaje swoją przyszłą ekscentryczną rodzinę. Poznaje dziwacznych krewnych, m.in. trio muzyczne czy teściową-tyrankę. Lewis stara się naprawić maszynę czasu, aby wrócić do domu. Jednak z czasem zaczyna lubić tę szaloną rodzinkę Robinsonów.

Główny bohater filmu Rodzinka Robinsonów - kto nim jest?

Głównym bohaterem animacji „Rodzinka Robinsonów” jest 12-letni Lewis. Jest nieśmiałym, lecz bystrym chłopcem, który z powodu częstych przeprowadzek nie ma przyjaciół i czuje się samotny. Pewnego dnia Lewis przypadkowo cofa się w czasie do roku 2037. Tam poznaje swoją przyszłą ekscentryczną rodzinę – Robinsonów i zaprzyjaźnia się z nimi. Lewis wciela się w rolę wynalazcy, aby naprawić zepsutą maszynę czasu i wrócić do domu. Jednak z czasem zaczyna darzyć sympatią nowo poznanych krewnych. Budująca historia Lewisa pokazuje, jak ważne jest odnalezienie swojego miejsca i ludzi, których można nazwać rodziną.

Dlaczego warto obejrzeć film animowany Rodzinka Robinsonów?

„Rodzinka Robinsonów” to film animowany, który zdecydowanie warto obejrzeć z kilku powodów. Po pierwsze, ma niebanalną, wciągającą fabułę opartą na motywie podróży w czasie. Po drugie, charakteryzuje się dobrym humorem, świetnymi dialogami i sympatycznymi bohaterami. Po trzecie, prezentuje wysokiej klasy animację łączącą techniki tradycyjne i komputerowe. Po czwarte, ma fantastyczną muzykę i piosenki. Po piąte, jest to rozrywka, którą z przyjemnością obejrzą zarówno dzieci, jak i dorośli. I wreszcie, film zdobył Oscara za animację, więc możemy mieć pewność co do jego wysokiej jakości. Gorąco polecamy ten tytuł!

Scenariusz i produkcja animacji Rodzinka Robinsonów

Scenariusz do filmu „Rodzinka Robinsonów” powstał na bazie książki Williama Joyce'a „A Day with Wilbur Robinson”. Został napisany przez duet scenarzystów w składzie: Jon Bernstein i Michelle Spitz. Reżyserem animacji jest Stephen Anderson, zaś producentami wykonawczymi Dorothy McKim oraz John Lasseter. Film łączy animację tradycyjną 2D wykonaną w studiu Disneya w Paryżu z animacją komputerową 3D zrealizowaną przez studio w Burbank. Tła powstały w oparciu o prawdziwe lokalizacje w Nowym Jorku i Los Angeles. Muzykę skomponował Danny Elfman. Premiera filmu miała miejsce 30 marca 2007 roku. Budżet produkcji wyniósł 150 milionów dolarów.

10 Podobnych Filmów:

 1. Potwory i spółka
 2. Sing 2
 3. Spider-Man Uniwersum
 4. Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
 5. Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
 6. Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach cz 1
 7. Shrek
 8. Kotbull
 9. Rysiek superwróbel
 10. Craig Before the Creek
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2668
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Walt Disney Pictures
avatar

LukiAnon

Rodzinka Robinsonów to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 35m .
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

Ms_Paulla

Rodzinka Robinsonów to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 35m, to angażują od początku do końca.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 1h 35m. Gorąco polecam
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 6.9 nie wzięła się znikąd - Rodzinka Robinsonów po prostu wciąga.
avatar

EdiHejka

Rodzinka Robinsonów ze średnią ocen 6.9 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 6.9 nie przekonuje Cię do obejrzenia Rodzinka Robinsonów, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.

Produkcje o podobnych gatunkach

W głowie się nie mieści 2

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach cz 1

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos

Piękna i Bestia: Zaczarowane święta

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film