close icon
page-title
Rodzinka Robinsonów
Rodzinka Robinsonów

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Meet the Robinsons
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Walt Disney Pictures
 • Producent wykonawczy: John Lasseter
 • director: Stephen J. Anderson

Rodzinka Robinsonów • Cały film • Online PL • Za darmo

star6.9
2771Ocen
date2007
date1h 35m
loader

Rodzinka Robinsonów Recenzje

 • avatar

  ThrillerMaster

  |12 godziny temu
  Nie zawiódł, solidna dawka emocji
 • avatar

  DramaDevotee

  |4 dni temu
  pov: przyszedłeś poczytać jak stare Julki narzekają że nie mogą włączyć filmu
 • avatar

  BlockbusterBuddy

  |5 dni temu
  dobryyyy
 • avatar

  KamilPatrykDawid

  |5 dni temu
  Wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 6.9
 • avatar

  ShowtimeShawty

  |6 dni temu
  Jak dla mnie film całkiem niezły, może nie urywa zadka,ale uczy miłości i szacunku do rodzica,a bądźmy szczerzy młodzi teraz nie wiedzą co to "szacunek"
 • avatar

  Bacha

  |6 dni temu
  Wciąga ale ciekawe kiedy zamkną tą stronkę...wydaje się być zbyt idealna
 • avatar

  FlickFlair

  |7 dni temu
  ktoś zna imie aktorki ze sklepu? 🥵
 • avatar

  FlickFanatic

  |7 dni temu
  😎 to była jazda bez trzymanki, polecam
 • avatar

  CineCluster

  |12 dni temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko film
 • avatar

  SeriesSorcerer

  |13 dni temu
  Poza pięknymi widokami, szkoda czasu.

Rodzinka Robinsonów Obsada

prev-arrow
prev-arrow

Spis treści

Gdzie obejrzeć film Rodzinka Robinsonów online?

Film animowany „Rodzinka Robinsonów” został wyprodukowany przez wytwórnię Walt Disney Pictures i trafił do kin w 2007 roku. Obecnie można go obejrzeć online na kilku platformach streamingowych. Jedną z opcji jest serwis Disney+, gdzie film jest dostępny w jakości HD z polskim lektorem lub napisami. Osoby posiadające abonament mogą odtworzyć animację bez limitów. Inną możliwością jest wypożyczenie filmu na platformach takich jak iTunes, Rakuten czy Chili. Wówczas opłata jest jednorazowa za konkretny tytuł. Warto sprawdzić aktualne promocje, aby obejrzeć „Rodzinkę Robinsonów” w atrakcyjnej cenie.

Image Rodzinka Robinsonów film online

Czy warto obejrzeć film animowany Rodzinka Robinsonów?

Animacja „Rodzinka Robinsonów” to przyjemna propozycja dla całej rodziny. Film opowiada historię chłopca Lewisa, który cofa się w czasie o 30 lat i poznaje swoich przyszłych, ekscentrycznych krewnych. W produkcji nie brakuje humoru i zwrotów akcji. Dodatkowym atutem jest ciekawa animacja łącząca techniki tradycyjne z komputerowymi. Warto zwrócić uwagę na niebanalną fabułę i sympatycznych bohaterów. Animacja ma wiele pozytywnych recenzji i zdobyła Oscara za najlepszy pełnometrażowy film animowany. Jest to zdecydowanie propozycja, którą warto zobaczyć.

Rodzinka Robinsonów - seans online bez limitu z lektorem PL

Jedną z najwygodniejszych opcji na obejrzenie animacji „Rodzinka Robinsonów” jest platforma streamingowa Disney+. Dzięki abonamentowi można odtworzyć film w dowolnym momencie, bez ograniczeń i reklam. Disney+ oferuje dostęp do produkcji w jakości HD z polskim lektorem lub napisami. Dzięki temu seans filmu zrozumieją zarówno dorośli, jak i dzieci. Usługa jest dostępna na smartfony, tablety, komputery, a także telewizory Smart TV lub przystawki. Daje to elastyczność i wygodę oglądania.

Image Rodzinka Robinsonów 2007

Recenzje filmu animowanego Rodzinka Robinsonów - co warto wiedzieć?

Film animowany „Rodzinka Robinsonów” zebrał bardzo dobre recenzje zarówno krytyków, jak i widzów. Na portalu Filmweb ma ocenę 7,1/10, natomiast w serwisie IMDb uzyskał 6,9/10. Krytycy chwalą niebanalną fabułę opartą na motywie podróży w czasie, dowcipne dialogi i sympatycznych bohaterów. Doceniają również wysoki poziom animacji łączącej techniki tradycyjne z komputerowymi. Nie brakuje także pozytywnych opinii na temat muzyki i piosenek. Film zdobył Oscara dla najlepszej animacji pełnometrażowej, co potwierdza jego wysoką jakość. Ogólnie rzecz biorąc, recenzenci polecają „Rodzinkę Robinsonów” jako dobrą rozrywkę dla całej rodziny.

Aktorzy w polskiej wersji językowej Rodzinki Robinsonów

Polski dubbing filmu „Rodzinka Robinsonów” może poszczycić się plejadą znakomitych aktorów użyczających głosu animowanym postaciom. Głównego bohatera Lewisa dubbingował Adam Pluciński, znany z serialu „Egzamin z życia”. Jego filmową matkę podkładała Anna Dereszowska, aktorka teatralna i filmowa. Ekscentrycznego wynalazcę Corneliusa Robinsona dubbingował artysta kabaretowy Jerzy Kryszak. W roli jego żony Franny usłyszeć można Katarzynę Łaniewską. Pozostałych członków rodziny podkładali m.in. Paweł Ciołkosz, Grzegorz Pawlak i Wojciech Paszkowski. Znakomity dubbing z pewnością jest atutem filmu.

Najlepsze cytaty z filmu animowanego Rodzinka Robinsonów

 • „Droga do wielkości to nigdy nie autostrada.”
 • „Przeszłość już za tobą. Patrz w przyszłość!”
 • „Z porażek wyciągamy wnioski i idziemy dalej. I się uśmiechamy, zawsze uśmiechamy!”
 • „Teraz twój ruch. Twoja przyszłość. Ty ją tworzysz.”
 • „Nie pozwól, by ktokolwiek powiedział ci, że nie potrafisz czegoś zrobić. Wystarczy tylko, że będziesz podążał za głosem swojego serca.”

Fabuła filmu animowanego Rodzinka Robinsonów - o czym jest?

Akcja filmu animowanego „Rodzinka Robinsonów” rozpoczyna się, gdy 12-letni Lewis zostaje wysłany do budynku firmowego, gdzie ma spędzić jeden dzień z dziwnym wynalazcą Corneliusem Robinsonem. Okazuje się, że jest on praprawnukiem Lewisa z przyszłości. Chłopiec przypadkowo uruchamia wehikuł czasu i przenosi się do roku 2037, gdzie poznaje swoją przyszłą ekscentryczną rodzinę. Poznaje dziwacznych krewnych, m.in. trio muzyczne czy teściową-tyrankę. Lewis stara się naprawić maszynę czasu, aby wrócić do domu. Jednak z czasem zaczyna lubić tę szaloną rodzinkę Robinsonów.

Główny bohater filmu Rodzinka Robinsonów - kto nim jest?

Głównym bohaterem animacji „Rodzinka Robinsonów” jest 12-letni Lewis. Jest nieśmiałym, lecz bystrym chłopcem, który z powodu częstych przeprowadzek nie ma przyjaciół i czuje się samotny. Pewnego dnia Lewis przypadkowo cofa się w czasie do roku 2037. Tam poznaje swoją przyszłą ekscentryczną rodzinę – Robinsonów i zaprzyjaźnia się z nimi. Lewis wciela się w rolę wynalazcy, aby naprawić zepsutą maszynę czasu i wrócić do domu. Jednak z czasem zaczyna darzyć sympatią nowo poznanych krewnych. Budująca historia Lewisa pokazuje, jak ważne jest odnalezienie swojego miejsca i ludzi, których można nazwać rodziną.

Dlaczego warto obejrzeć film animowany Rodzinka Robinsonów?

„Rodzinka Robinsonów” to film animowany, który zdecydowanie warto obejrzeć z kilku powodów. Po pierwsze, ma niebanalną, wciągającą fabułę opartą na motywie podróży w czasie. Po drugie, charakteryzuje się dobrym humorem, świetnymi dialogami i sympatycznymi bohaterami. Po trzecie, prezentuje wysokiej klasy animację łączącą techniki tradycyjne i komputerowe. Po czwarte, ma fantastyczną muzykę i piosenki. Po piąte, jest to rozrywka, którą z przyjemnością obejrzą zarówno dzieci, jak i dorośli. I wreszcie, film zdobył Oscara za animację, więc możemy mieć pewność co do jego wysokiej jakości. Gorąco polecamy ten tytuł!

Scenariusz i produkcja animacji Rodzinka Robinsonów

Scenariusz do filmu „Rodzinka Robinsonów” powstał na bazie książki Williama Joyce'a „A Day with Wilbur Robinson”. Został napisany przez duet scenarzystów w składzie: Jon Bernstein i Michelle Spitz. Reżyserem animacji jest Stephen Anderson, zaś producentami wykonawczymi Dorothy McKim oraz John Lasseter. Film łączy animację tradycyjną 2D wykonaną w studiu Disneya w Paryżu z animacją komputerową 3D zrealizowaną przez studio w Burbank. Tła powstały w oparciu o prawdziwe lokalizacje w Nowym Jorku i Los Angeles. Muzykę skomponował Danny Elfman. Premiera filmu miała miejsce 30 marca 2007 roku. Budżet produkcji wyniósł 150 milionów dolarów.

Podobne filmy do Rodzinka Robinsonów

Andrzej Wanda

Andrzej Wanda

Witajcie, kinomaniacy! Jestem głosem za kulisami tego filmowego imperium, kapitanem okrętu przez pryzmat ekranów i kamer. Moje DNA tkwi w każdej recenzji, analizie, w każdym pikselu strony. Z pasją eksploruję światy filmowe, od klasyki po najnowsze hity, kształtując przestrzeń, gdzie cineastyczne dusze mogą się spotkać i dyskutować. Tutaj, emocje to waluta, a kreatywność - bohater. Zapraszam Was do mojego magicznego uniwersum, gdzie każdy obraz to podróż, a każdy dialog - nowa przygoda. Przygotujcie się na przeżycie kinowej ekstazy!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 2771

Udostępnij