alt

Spider-Man: Poprzez multiwersum • Cały film • Online - Zenu.cc

rating8.2
5 899
Ocen
calendar2023
time2h 20m
Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

Aktorzy

Actor Hailee Steinfeld

Hailee Steinfeld

Actor Andy Samberg

Andy Samberg

Actor Shea Whigham

Shea Whigham

Actor Tobey Maguire

Tobey Maguire

Actor Oscar Isaac

Oscar Isaac

Actor J.K. Simmons

J.K. Simmons

Actor Alfred Molina

Alfred Molina

Actor Jason Schwartzman

Jason Schwartzman

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Powrót Spider-Mana z 2023 w nowej odsłonie filmu akcji

Fani Spider-Mana z pewnością z niecierpliwością wyczekują premiery filmu animowanego "Spider-Man: Przez multiwersum", który trafi do polskich kin już 31 maja 2023 roku. Produkcja studia Columbia Pictures kontynuuje przygody superbohatera w wieloświecie, tym razem osadzając fabułę w 2023 roku.

W rolę Pajączka wcieli się ponownie Miles Morales, mierząc się z nowymi wyzwaniami i złoczyńcami z równoległych wymiarów. Fani mogą spodziewać się wciągającej akcji, efektownych scen walki i typowego dla serii humoru. Twórcy zadbali o poprawę animacji, aby jeszcze lepiej oddać dynamikę przygód superbohatera.

Film zapowiada się na jedną z najlepszych animacji o Spider-Manie w ostatnich latach. Warto więc wybrać się do kina lub skorzystać z legalnych serwisów VOD, aby przeżyć tę ekscytującą przygodę u boku Milesa Moralesa. Produkcja z pewnością zadowoli zarówno fanów uniwersum Marvela, jak i miłośników filmów akcji.

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Film animowany z 2023 z Milesem Moralesem jako Spider-Manem

Miles Morales ponownie wcieli się w rolę Spider-Mana w najnowszej odsłonie przygód superbohatera zatytułowanej "Spider-Man: Przez multiwersum". filmy hd animowany trafi na ekrany polskich kin już 31 maja 2023 roku i zapowiada się na prawdziwą gratkę dla fanów poprzednich części.

Akcja osadzona została w 2023 roku, kiedy to Miles staje przed nowymi wyzwaniami w wieloświecie, mierząc się z groźnymi złoczyńcami z równoległych wymiarów. Fani mogą liczyć na wciągającą fabułę, świetną animację i sporo humoru. Twórcy zadbali o jeszcze lepszą oprawę wizualną, która uwypukli dynamikę scen akcji z udziałem Spider-Mana.

Film zapowiada się na jedną z najciekawszych animacji o przygodach superbohatera w ostatnim czasie. warto więc wybrać się do kina, aby na własne oczy przekonać się o umiejętnościach Milesa Moralesa w roli Spider-Mana. Produkcja powinna zadowolić zarówno fanów komiksów Marvela, jak i miłośników dobrych filmów animowanych.

Najnowsza część przygód superbohatera Pajączka w wieloświecie

"Spider-Man: Przez multiwersum" to tytuł najnowszej odsłony filmowych przygód kultowego superbohatera, która trafi na ekrany polskich kin już 31 maja 2023 roku. Tym razem akcja osadzona została w 2023 roku, a w rolę Pajączka wcieli się Miles Morales.

Bohater zmierzy się z nowymi wyzwaniami oraz niebezpiecznymi przeciwnikami z równoległych wymiarów. Fani mogą spodziewać się wciągającej fabuły pełnej zwrotów akcji, fantastycznej animacji i sporej dawki humoru. Twórcy postarali się o jeszcze lepszą oprawę audiowizualną, która podkreśla dynamikę walk i pościgów z udziałem Spider-Mana.

Film zapowiada się na jedną z najlepszych animacji o superbohaterze w ostatnich latach. Koniecznie trzeba go obejrzeć w kinie lub legalnym serwisie VOD. Produkcja zadowoli zarówno fanów uniwersum Marvela, jak i amatorów dobrych filmów akcji.

Kolejna animacja z serii filmów o Spider-Manie w polskich kinach

"Spider-Man: Przez multiwersum" to kolejna animacja opowiadająca o losach kultowego superbohatera z uniwersum Marvela. Film trafi na ekrany polskich kin już 31 maja 2023 roku i zapowiada się na prawdziwą gratkę dla fanów poprzednich części.

Tym razem akcja rozgrywa się w 2023 roku, a Miles Morales ponownie wciela się w rolę Pajączka. Przyjdzie mu zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i niebezpiecznymi przeciwnikami z równoległych wymiarów. Fani mogą liczyć na świetną, kinową oprawę audiowizualną, która podkreśli dynamikę scen akcji z udziałem Spider-Mana.

Film zapowiada się na jedną z najlepszych animacji o losach superbohatera w ostatnich latach. Koniecznie trzeba go obejrzeć w kinie lub legalnym serwisie VOD. Z pewnością zadowoli fanów komiksów Marvela i miłośników filmów animowanych.

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Nowy film akcji z 2023 o przygodach superbohatera z Marvela

W 2023 roku na ekranach polskich kin pojawi się kolejna część przygód Spider-Mana zatytułowana "Spider-Man: Przez multiwersum". Film akcji kontynuuje losy superbohatera z uniwersum Marvela, tym razem w wieloświecie roku 2023.

Miles Morales ponownie wciela się w rolę Pajączka i staje przed nowymi, ekscytującymi wyzwaniami. Tym razem jego przeciwnikami będą groźni złoczyńcy z równoległych wymiarów. Fani mogą liczyć na świetną jakość animacji, wciągającą akcję i spory zastrzyk humoru.

Film zapowiada się na jedną z najlepszych odsłon przygód Spider-Mana w ostatnich latach. Gorąco polecamy obejrzeć go w kinie lub legalnym serwisie VOD. Zadowoli zarówno fanów komiksów Marvela, jak i amatorów dobrego kina akcji.

Pajączek kontra złoczyńcy z równoległych wymiarów w animacji z 2023

W maju 2023 roku do polskich kin wejdzie najnowsza animacja o przygodach Spider-Mana zatytułowana "Spider-Man: Przez multiwersum". Tym razem akcja dzieje się w 2023 roku, a Miles Morales ponownie wciela się w rolę superbohatera.

Pajączek staje przed nowymi wyzwaniami, mierząc się z groźnymi złoczyńcami z równoległych wymiarów. Fani mogą liczyć na wciągającą fabułę, świetną jakość animacji oraz typowy dla serii humor. Twórcy zadbali o kinową oprawę audiowizualną, która podkreśla dynamikę scen akcji.

Film zapowiada się na jedną z najlepszych animacji o Spider-Manie w ostatnich latach. Gorąco zachęcamy do obejrzenia go w kinie lub legalnym serwisie VOD. Na pewno spodoba się fanom komiksów i dobrego kina akcji.

Podsumowanie filmu "Spider-Man: Przez multiwersum"

Film "Spider-Man: Przez multiwersum" to ekscytująca animacja, w której Miles Morales ponownie wciela się w rolę Spider-Mana. Tym razem przychodzi mu zmierzyć się z wyzwaniami roku 2023 oraz niebezpiecznymi przeciwnikami z równoległych wymiarów. Produkcja zachwyca świetną animacją, która podkreśla dynamikę scen akcji z udziałem Pajączka. Nie brakuje też typowego dla serii humoru i niespodziewanych zwrotów akcji. Film gorąco polecamy fanom Marvela oraz miłośnikom dobrego kina animowanego. Na pewno dostarczy wielu emocji!

Nowa odsłona przygód Spider-Mana to obowiązkowe seans dla każdego fana komiksów i filmów o superbohaterach. Miles Morales staje przed trudnymi wyzwaniami, ale możemy być pewni, że sprosta złoczyńcom z równoległ

10 Podobnych Filmów:

  1. Ben Hur
  2. Kung Fu Panda 3
  3. Cena strachu
  4. Kot w butach: Ostatnie życzenie
  5. Aquaman
  6. El padrino
  7. Exodus: Bogowie i królowie
  8. Bagażnik – uwięziona
  9. Gdy zgasną światła
  10. Avengers: Wojna bez granic
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
Ocena: 9 Liczba głosów: 5899
Udostępnij serial
Andrzej Wanda

Andrzej Wanda

Witajcie, kinomaniacy! Jestem głosem za kulisami tego filmowego imperium, kapitanem okrętu przez pryzmat ekranów i kamer. Moje DNA tkwi w każdej recenzji, analizie, w każdym pikselu strony. Z pasją eksploruję światy filmowe, od klasyki po najnowsze hity, kształtując przestrzeń, gdzie cineastyczne dusze mogą się spotkać i dyskutować. Tutaj, emocje to waluta, a kreatywność - bohater. Zapraszam Was do mojego magicznego uniwersum, gdzie każdy obraz to podróż, a każdy dialog - nowa przygoda. Przygotujcie się na przeżycie kinowej ekstazy!

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Spider-Man: Poprzez multiwersum bardzo mi sie podobał, moja ocena to 8.2
avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Columbia Pictures
avatar

LukiAnon

Spider-Man: Poprzez multiwersum to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 20m .
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 8.2. Warto poświęcić czas na obejrzenie Spider-Man: Poprzez multiwersum.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 8.2, Spider-Man: Poprzez multiwersum to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

Matek

Mocna ocena 8.2 sugeruje, że Spider-Man: Poprzez multiwersum to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Spider-Man: Poprzez multiwersum z oceną 8.2, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 8.2 nie przekonuje Cię do obejrzenia Spider-Man: Poprzez multiwersum, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.