alt

The Three Musketeers • Cały film • Online - Zenu.cc

rating5.4
74
Ocen
calendar2023
time1h 34m

Aktorzy

Actor James Cosmo

James Cosmo

Actor Michael Higgs

Michael Higgs

Actor Jennifer Matter

Jennifer Matter

empty-image

Preeya Kalidas

Actor James Oliver Wheatley

James Oliver Wheatley

Actor Ben Freeman

Ben Freeman

Actor Tim Berrington

Tim Berrington

Actor Malachi Pullar-Latchman

Malachi Pullar-Latchman

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Czy warto obejrzeć film Trzej muszkieterowie?

Film Trzej muszkieterowie to ekranizacja kultowej powieści Aleksandra Dumasa o tym samym tytule. Produkcja ta opowiada historię młodego chłopaka o imieniu d’Artagnan, który przybywa do Paryża, aby zostać muszkieterem. Wkrótce poznaje trzech muszkieterów - Atosa, Portosa i Aramisa, z którymi przeżywa szereg niesamowitych przygód. Czy warto zobaczyć ten film? Zdecydowanie tak!

Po pierwsze, jest to produkcja, która świetnie oddaje klimat epoki. Widzowie mają okazję przenieść się do XVII-wiecznej Francji i zobaczyć jak wyglądało życie w tamtych czasach. Po drugie, film ma świetną, dynamiczną fabułę, która wciąga od pierwszej minuty. W produkcji nie brakuje pojedynków na szpady, pościgów konnych i wielu zwrotów akcji. Po trzecie, bardzo dobrze oddano charaktery głównych bohaterów. Atos, Portos, Aramis i d’Artagnan to postacie niezwykle barwne i sympatyczne. Ich przyjaźń, honor i poczucie przygody sprawiają, że świetnie się ich ogląda.

Dodatkowym atutem produkcji jest świetna, gwiazdorska obsada. W rolach muszkieterów wystąpili znani aktorzy, którzy doskonale czują się w swoich kreacjach i wnoszą wiele energii do swoich postaci. Reżyseria również stoi na wysokim poziomie, a walki i pojedynki zostały zrealizowane perfekcyjnie. Ogólnie rzecz biorąc, Trzej muszkieterowie to film, który warto obejrzeć. Jest to świetna propozycja zarówno dla fanów przygód, jak i miłośników klasycznej literatury.

The Three Musketeers

Gdzie obejrzeć cały film Trzej muszkieterowie online?

Trzej muszkieterowie to produkcja, którą z powodzeniem można obejrzeć online. Film ten trafił już na popularne platformy VOD, więc każdy miłośnik kina przygodowego może go obejrzeć w Internecie. Gdzie dokładnie można znaleźć tę ekranizację?

Po pierwsze, Trzech muszkieterów można obejrzeć na platformie Netflix. Produkcja pojawiła się w bibliotece tego serwisu już kilka tygodni po kinowej premierze. Po drugie, film dostępny jest również na HBO Max. Dodatkowo pojawia się w ramówce telewizyjnej HBO, więc można go zobaczyć na żywo. Kolejną opcją jest wypożyczenie produkcji na iTunes lub Google Play. Koszt wypożyczenia na 48 godzin to zazwyczaj około 10 zł. Oczywiście możliwe jest też zakupienie filmu na tych platformach.

Trzej muszkieterowie pojawili się także w serwisach Rakuten czy Chili. Dodatkowo produkcję tę można obejrzeć na Canal+ Online po wykupieniu subskrypcji. Podsumowując, opcji do obejrzenia tego filmu online jest całkiem sporo. Produkcja ta trafiła zarówno do serwisów VOD, jak i telewizji. Dzięki temu każdy widz może wygodnie obejrzeć tę ekranizację w domowym zaciszu.

Jaka jest fabuła filmu Trzej muszkieterowie?

Fabuła filmu Trzej muszkieterowie opiera się na kultowej powieści Aleksandra Dumasa pod tym samym tytułem. Opowieść rozpoczyna się, gdy młody d’Artagnan przybywa do Paryża, aby zostać muszkieterem. Chłopak od razu wpada w konflikt z trzema muszkieterami - Atosem, Portosem i Aramisem, którzy obrażają jego honor. D’Artagnan wyzywa ich na pojedynek, jednak w trakcie walki muszkieterowie zmuszeni są stawić czoła wspólnym wrogom. Toczą walkę z gwardzistami kardynała Richelieu.

Choć początkowo darzą się niechęcią, muszkieterowie i d’Artagnan szybko się zaprzyjaźniają. Wspólnie przeżywają wiele przygód, ratując królową przed intrygami kardynała Richelieu. Każdy z bohaterów ma inny charakter - Atos jest poważny i opanowany, Portos lubi dobre wino i jedzenie, Aramis z kolei jest typem uwodziciela. Razem tworzą zgrany zespół gotowy stawić czoła wrogom. Film obfituje w sceny pojedynków, akcji i humoru. Zdecydowanie warto poznać losy tych sympatycznych bohaterów.

The Three Musketeers

Kim są główni bohaterowie filmu Trzej muszkieterowie?

W filmie Trzej muszkieterowie występuje czterech głównych bohaterów, którzy tworzą tytułową trójkę oraz towarzyszącego im młodzieńca.

 • Atos - najstarszy z muszkieterów, dowódca grupy. Jest opanowany, poważny i szlachetny. Ceni honor i tradycję. Świetnie włada szpadą.
 • Portos - lubi dobre wino i jedzenie. Jest żartobliwy i trochę lekkoduch. Zawsze gotowy do kolejnej przygody.
 • Aramis - typ uwodziciela, zawsze otacza się kobietami. Jest elegancki i trochę próżny. Bardzo wprawnie posługuje się szpadą.
 • d’Artagnan - młody chłopak, który przybył do Paryża, by zostać muszkieterem. Jest odważny i szlachetny. Szybko się zaprzyjaźnia z muszkieterami.
 • Bohaterowie ci uzupełniają się swoimi charakterami. Razem tworzą barwną i sympatyczną paczkę, z którą widz chętnie wyrusza w przygodę. Ich losy są niezwykle ciekawe.

  Dlaczego warto obejrzeć film Trzej muszkieterowie?

  Istnieje wiele powodów, dla których warto sięgnąć po film Trzej muszkieterowie. Po pierwsze, jest to niezwykle wierna i barwna adaptacja kultowej powieści Aleksandra Dumasa. Twórcy z dużą pieczołowitością odtworzyli realia epoki, stroje, dialogi i sceny akcji. Dzięki temu widz ma okazję poczuć klimat XVII-wiecznej Francji.

  Po drugie, film ma interesującą, wciągającą fabułę pełną zwrotów akcji. Walki, pościgi konne i pojedynki na szpady gwarantują świetną zabawę. Po trzecie, obsada aktorska stoi na najwyższym poziomie. W każdej roli świetni aktorzy. Po czwarte, produkcja obfituje w humor i cli

  10 Podobnych Filmów:

  1. Ben Hur
  2. Kung Fu Panda 3
  3. Cena strachu
  4. Kot w butach: Ostatnie życzenie
  5. Aquaman
  6. El padrino
  7. Exodus: Bogowie i królowie
  8. Bagażnik – uwięziona
  9. Gdy zgasną światła
  10. Avengers: Wojna bez granic
  Oceń film lub serial
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  outline-star
  outline-star
  outline-star
  outline-star
  Ocena: 6 Liczba głosów: 74
  Udostępnij serial
  Andrzej Wanda

  Andrzej Wanda

  Witajcie, kinomaniacy! Jestem głosem za kulisami tego filmowego imperium, kapitanem okrętu przez pryzmat ekranów i kamer. Moje DNA tkwi w każdej recenzji, analizie, w każdym pikselu strony. Z pasją eksploruję światy filmowe, od klasyki po najnowsze hity, kształtując przestrzeń, gdzie cineastyczne dusze mogą się spotkać i dyskutować. Tutaj, emocje to waluta, a kreatywność - bohater. Zapraszam Was do mojego magicznego uniwersum, gdzie każdy obraz to podróż, a każdy dialog - nowa przygoda. Przygotujcie się na przeżycie kinowej ekstazy!

  10 Komentarzy

  avatar

  AgaMaga

  The Three Musketeers Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
  avatar

  KamilPatrykDawid

  Fascynujący świat przedstawiony w The Three Musketeers wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 5.4
  avatar

  midi0210

  Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
  avatar

  Lukasoo

  Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 5.4. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 1h 34m.
  avatar

  WorldEXC12

  Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 34m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
  avatar

  YElov

  Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 34m. Znakomita robota twórców tego filmy.
  avatar

  Latrki2

  The Three Musketeers to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 5.4. Gorąco polecam!
  avatar

  TransFormers

  Kolejny udany przykład film. Ocena 5.4 nie wzięła się znikąd - The Three Musketeers po prostu wciąga.
  avatar

  Cent50

  Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak The Three Musketeers z oceną 5.4, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
  avatar

  DaveAmeryka

  The Three Musketeers z oceną 5.4 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.