close icon
page-title

Warunki i zasady korzystania z zenu.pl

Definicje:

Administrator - Osoba zarządzająca stroną internetową zenu.pl

Strona internetowa - Strona internetowa zenu.pl

Użytkownik - Osoba odwiedzająca stronę internetową

1. zenu.pl jest stroną docelową promującą ofertę wyszukiwarki filmów online: zenu.pl. Korzystanie z usług wyszukiwarki jest związane z opłatą, którą należy uiścić na rzecz zewnętrznej instytucji, tj. właściciela konkretnej wyszukiwarki.

Rejestracja w wyszukiwarce filmów nie jest bezpłatna. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne i podlega cennikowi na zenu.pl i zenu.pl.

3. zenu.pl nie jest ani częścią, ani partnerem promowanych wyszukiwarek. zenu.pl nie jest odbiorcą płatności, ale świadczy jedynie usługi reklamowe dla zewnętrznych firm. Użytkownik dokonuje płatności na innej stronie niż zenu.pl.

4. Informacje na zenu.pl służą celom reklamowym, a nie informacyjnym. Użytkownik powinien zapoznać się z odpowiednią ofertą na stronie promowanej wyszukiwarki filmów przed dokonaniem płatności. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie dotyczy produktów, które ze względu na swoją specyfikę nie mogą być zwrócone.

(5) Promowane tutaj wyszukiwarki oferują linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium - lub dostarczają informacji o niedostępności określonego filmu do obejrzenia online.

Obecność podstrony opisującej określony film na zenu.pl nie oznacza, że ten sam film jest dostępny w promowanej wyszukiwarce filmów. Użytkownik powinien upewnić się przed dokonaniem płatności, czy dany film znajduje się w bazie danych promowanej wyszukiwarki filmów. zenu.pl ze względu na brak technicznego połączenia nie posiada aktualnych informacji.

7. zenu.pl nie oferuje treści wideo. Strona internetowa nie udostępnia również linków do treści wideo.

8. Liczba filmów i seriali dostępnych za pośrednictwem wyszukiwarek i platform VOD może się różnić. Informacje o określonym filmie na stronie nie oznaczają, że można go oglądać online na platformie VOD. Baza filmów na zenu.pl nie jest w tym zakresie weryfikowana.

(9) Odwiedzający serwis mają możliwość publikacji swoich opinii oraz zgłaszania problemów na stronie.

10. Administrator nie ma wpływu na treść wyświetlanych reklam i komentarzy na stronie internetowej. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.

(11) Administrator nie gwarantuje nieprzerwanego i bezproblemowego dostępu do strony internetowej zenu.pl. Mogą wystąpić problemy techniczne, na które nie ma wpływu.

12. zenu.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z nieprawidłowego działania połączenia internetowego oraz urządzenia używanego przez użytkownika.